Jūrmalā jauns melnais punkts: Meža un Kalpaka prospektu krustojumā drausmīgas avārijas FOTO/VIDEO

Kūleņu kūleņi, auto uz jumta un cietušie.

Jūrmalā jauns melnais punkts: Meža un Kalpaka prospektu krustojumā drausmīgas avārijas FOTO/VIDEO
Komentāri[3] Bilžu galerija[7] 21.07.2018 22:00
Krustojumā izvietoto ceļa zīmju izmaiņas radījušas ārkārtas avārijas situācijas Meža un Oskara Kalpaka prospektu krustojumā Jūrmalā. Vietā, kur gadu desmitiem bijis galvenais ceļš, tagad satiksmes organizācija izveidota otrādi.

Pieradumam lielāks spēks nekā redzei un redzeslaukam. Vadītājs 30 gadus brauc pa vienu un to pašu maršrutu un automātiski pat neiedomājas apstāties, lai palaistu citus transportlīdzekļus konkrētajā vietā.Fotogalerijā kadri no pēdējās avārijas Meža un Oskara Kalpaka prospektu krustojumā Jūrmalā. Šeit raidījuma Degpunktā sižets, kur informē kādus uzlabojumus veiks jau tuvākajās dienās:LASIET ARĪ: Glābēji atbrauca ātrāk par ātrajām palīdzībām. Jāņu naktī iet bojā māte un meita, kritiskā stāvoklī vēl trīs ģimenes locekļi

FOTO: Pārdzērušos jauniešu autokatastrofa uz Tīnūžu šosejas

Atkal pārdzērušos jauniešu autokatastrofa ar bojā gājušo. FOTO

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Atpalicība 24.07.2018 09:32
Vispirms jau ziņa uzrakstīta gramatiski nepariezi. Latviski pareizi ir Meža un Oskara Kalpaka prospekta ( vienskaitlī !!! ) krustojumā , nevis Meža un Kalpaka prospektu( !!! ) krustojumā ... Ne velti autobraucējiem ir jāskatās uz zīmēm, jo ir 21. gadsimts, kad viss strauji mainās, bet cilvēki netiek līdzi. Garas rindas joprojām pie caurlaidēm, kaut gan tās var nopirkt elektroniski pat pēc iebraukšanas Jūrmalā. Nožēlojami.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV