Uz Rimi aizbraukt pēc baltmaizes vai piena var izmaksāt 26 eiro

Iepirkšanās RIMI lielveikalā jums un jūsu ģimenei var izmaksāt ļoti un neadekvāti dārgi.

Uz Rimi aizbraukt pēc baltmaizes vai piena var izmaksāt 26 eiro
Komentāri[4] Bilžu galerija[9] 14.07.2018 20:24
Ja esat kaut ko aizmirsis nopirkt lielveikalā, jūs metat riņķī un dodaties atpakaļ, lai ātri ieskrietu, piemēram, pēc baltmaizes klaipa vai piena paciņas. Tomēr RIMI, atšķirībā no konkurentiem, galīgi nav tas draudzīgākais lielveikals. Jau kādu laiku te jāmaksā par atkārtotu auto novietošanu un maizes kukulītis vai piena paka var izmaksāt 26 eiro. Jo soda kvīts jeb plāksteris uz stikla būs apaļi 25 eiro, bet maizīte vai pieniņš ierastās vienas naudiņas vienības robežās.

Tikpat liela skāde izmaksās arī pirmajā auto novietošanas reizē, ja gluži vienkārši aizmirsīsiet piereģistrēt savu auto veikalos uzstādītajos kioskos uzreiz pēc ieejas.


Ar šādu vēstījumu televīzijas skatītājus uzrunāja Bez Tabu ētera personības Evelīna Strazdiņa (agrāk Evelīna Kovaļevska) un Juris Šteinbergs.

Lūk, vēl viens stāsts: arī Bez Tabu komandas darbiniekam ieskriešana pēc piena izmaksājusi vairāk par 25 eiro, jo pēc pāris minūtēm uz vējstikla jau bijis soda plāksteris. Juris Šteinbergs saka: veikala vadībai sadarbībā ar stāvvietas apsaimniekotāju vajadzētu kaut kā atsijāt negodīgos [nepiederošos auto novietotājus uz visu dienu] no patiesajiem veikala pircējiem...

Šteinbergam ir pilnīga taisnība, turklāt pie citiem lielveikaliem, piemēram, Maxima, Mego, TOP, ELVI, Sky, šādi stāvvietu vājprāti par laimi nav ieviesti.

Rimi autostāvvietu stundas ierobežojums. Bez Tabu sižets, autors žurnāliste Skaidrīte Nitiša:

 

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
calis 15.07.2018 19:00
jasagaida tas soda uzlicejs un kartigi janodauza

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV