"Slauki, mauka!" Sirdi plosošā intervijā sieva bez aizspriedumiem pastāsta, kā ir kopt Ūdrīti, kurš lamājas un grib iesist

Gribas šaut pa muti. Liekas – jopcik rozīt, suns tāds! Es apzinos, ka... slims. Smadzenes sadauzītas...

"Slauki, mauka!" Sirdi plosošā intervijā sieva bez aizspriedumiem pastāsta, kā ir kopt Ūdrīti, kurš lamājas un grib iesist
Komentāri[20] Bilžu galerija[4] 31.05.2018 17:24
Lamāšanās, aizskaroša apsaukāšanās, kaušanās mēģinājumi - māksliniece, aktrise un grāmatu autore Ilona Balode ļoti atklāti pastāstījusi, cik skarbi ir kopt vīru, smagajā autoavārijā cietušo mūziķi Rolandu Ūdri. "Ja nenotiek terapija, kļūst sliktāk, viņš vēl vairāk aizkūkojas savā pasaulītē," stāsta Balode intervijā žurnālam OK!.

"Viņš lamājas – tā pārsvarā ir visiem pēc smadzeņu traumām. Apzinos, ka nedrīkst ņemt galvā, bet ir ļoti sāpīgi un vienlaikus traģikomiski. Viņš ik pa laikam izdomā ko jaunu. Slauku viņam dibenu, apmazgāju krānu, uzvelku tīru pamperu, viņš: “Slauki, mauka!” Gribas šaut pa muti. Liekas – jopcik rozīt, suns tāds! Es apzinos, ka... slims. Smadzenes sadauzītas, pieres daivas problēmas, paškontroles trūkums, nesaprot. Citreiz mēģina iesist, bet vāji muskuļi, nevar. Ja ēst dod mana mamma, tur kulaku zem deguna. Nav jau viņam tā fiziskā spēka, bet psiholoģiski baigi nepatīkami."
Vaicāta, vai Ūdris apzinoties, ka Bārts ir viņa dēls, Ilona atbild JĀ! "Jā! Bārts savā bērna naivumā runā ar viņu, sauc par tēti. Tā kā Ūdris pats ir maza bērna prātā, viņi savā līmenī saprotas. Zini, kā ir ar Ūdra prātu? Viņš ir maza bērna prātā un vienlaikus nav. Reizēm visu apzinās. Ir labākas dienas, ir sliktākas. Reti, bet reizēm viņš ir pilnīgi normāls, runā kā vecos laikos, saprot... Saka, ka gribot, lai viss būtu pa vecam, tad vienā momentā atkal: “Muļķe, stulba!” Sāk kaut ko pēkšķēt, un viss sagrūst.

FOTOGALERIJĀ ILONAS UN ROLANDA NESENĀKIE DZĪVES MIRKĻI

Ūdris spītējas, es dusmojos, viņš pretī vēl vairāk. Uztaisīju viņam tādu uzparikti, uz kuras stāv ēdiens. Viņš visu nogāž zemē, viņam pofig. Pret Bārtu viņš ir labs, uzmanās. Es viņam neļauju vērst pret sevi nekādu ļaunumu, uzreiz likvidēju vismazākos mēģinājumus (smejas). Vai nu iešauju pļauku, vai automātiski bloķējot aizlieku priekšā roku. Mani pilnīgi nekrata, ka viņš tur vicinās."

Ilona arī nelolo ilūzijas, domājot par neērto jautājumu, vai Ūdris savas mīļotās labā darītu to pašu: "Domāju, noteikti nē – viņš jau sen mani būtu pametis. (..) Ne tāpēc, ka viņš mani nemīlētu vai būtu vienaldzīgs. Viņš to neizturētu, tāpat kā nespēja izturēt manas dzemdību sāpes. Toreiz viņš teica, ka negribot redzēt, kā es mokos, un paciest bezpalīdzības sajūtu, ka nevar palīdzēt. Ja kaut kas tāds notiktu ar mani, Ūdris gluži vienkārši nodzertos. Viņš nebūtu spējīgs parūpēties ne par mani, ne sevi, ne Bārtu. Cik nu es pazīstu Ūdri."


Vairāk lasiet Jauns.lv - CILVĒKI NO MUMS BĒG KĀ NO GRIMSTOŠA KUĢA

LASIET ARĪ citos resursos:


Ūdrītis uz skatuves. Ceremonijas Zelta mikrofons aizkustinošākais brīdis


Brīnumi notiek! Rolands Ūdris piecēlies kājās un sarakstījis dzejoli. FOTO


Ūdrīti, paldies par pamošanos! Mēs turam īkšķus par Tevi

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [20]

Mareks 13.07.2018 23:06
Jūtu līdzi šai sievietei
*)Kristine Rezevska*** 13.07.2018 22:53
sausmas ka cilvekam ta jacies un jamokas,briesmigi iedomaties sevi vinas vieta.Jutu lidz un ceru ka viss nokartosies un vins spes izveseloties un bus labi!lai dievs jus un Jusu gimeni sarga!
Vecais 10.07.2018 23:22
Tā nelaime atsegusi Ūdrīša patieso seju . Tāpat kā alkohols izgaismo un parāda kas ir kas . . Izmanto sievietes mīlestību visriebīgākajā veidā . Slims , varbūt . Bet tas nav attaisnojums cūcībām .
Es ija 10.07.2018 06:07
Jau 8 gadus Austrija latviešu aģentūra kopiju šādus cilvēkus. ,nekas labāks nebūs, labi ka man ir befons ,..tā būs tikai normāla attieksme ja atdodiet uz aprūpes centru,,brauksiet ciemos
Rita 09.07.2018 20:44
NU nebūs nekādas izveseļošanās...tā ir sevis mānīšana ar cerību. Ja tas būs iespējams, tad tikai kādā aprūpes stacionārā ar valsts finansējumu...bet valsts šādas iestādes cenšas likvidēt un visas rūpes atstāj valsts pilsoņu personīgajā aprūpē...Izņemot Latviju tik nežēlīga attieksme pret saviem pilsoņiem, nav nekur pasaulē...Saņemieties un sāciet kārtot dokumentus...
sieviete parastā 09.07.2018 20:23
Meitiņ,met mieru.Dzīvo savu dzīvi,audzini savu pusīti un stāsti viņam kāds tētis bija pirms.
Atrodi viņam labu pansionātu,brauc ciemos,ved mazo,bet pārstaj nogalināt sevi.
Paldies tev neviens nekad nepateiks.Gadi paies un paliks nožēla un dusmas par izniekoto dzīvi.
Nebaidies no nososdījumiem,jo norējēji nav tavā vietā.tie tik spriedelet prot.
Zinu,jo arī kādu kopu.Neatkārto manas kļūdas.
(*)Kristine Rezevska 08.07.2018 21:20
sausmas ka cilvekam ta jacies un jamokas,briesmigi iedomaties sevi vinas vieta.Jutu lidz un ceru ka viss nokartosies un vins spes izveseloties un bus labi!lai dievs jus un Jusu gimeni sarga!
Dzintra 08.07.2018 20:38
Piekrītu tiem,kas iesaka,ka jāievieto med.iestādē-viņš ļoti labi saprot,ja neko neapjēgtu,jums būtu arī bērns jasargā no viņa,padomājiet par sevi-jūs bērnam noteikti dzīvē vairāk esat vajadzīga,bet dzīve patiesībā aizsteidzas ļoti ātri...
es 08.07.2018 15:52
... viņā ir naids pret savu vu bezpalīdzību ... ar to ir grūti sadzīvot . Man žēl ka cieš ģimene

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: