Pazīstamā modes dizainere un slavenību stiliste Indra Salceviča nosaukta par resno cūku

Pazīstamā modes dizainere un slavenību stiliste Indra Salceviča nosaukta par resno cūku
Komentāri[29] Bilžu galerija[12] 02.07.2018 19:32

Latvijas vislasītākajā žurnālā Ieva modes dizainere Indra Salceviča izklāsta notikumu, kas mainījis viņas dzīvi jau 21 gada vecumā - lai arī Indra visu mūžu bijusi apaļīga, viņa no kompleksiem tomēr neciešot.

Indra Salceviča stāsta, ka jau kopš 9. klases bijusi kompānijas dvēsele un savedēja - viņa mēdza savām draudzenēm izraudzīties puišus, kamēr pati bija viena. Tomēr 21 gada vecumā ar Indru notika kas tāds, kas lika viņai apzināties savu sievišķo vērtību.
«Koledžā iepazinos ar skaistu, plecīgu, muskuļotu puisi, uz kuru visas meitenes meta acis. Aizgāju ar viņu uz vairākiem randiņiem, draudzenēm neko nesakot. Un tad pienāca tā liktenīgā diena, kad pēc ballītes ar draugiem sasēdāmies mazā mašīniņā - draudzenes aizmugurē, es starp puišiem. Viņš, kāpjot ārā pie benzīntanka, mani pacēla un noskūpstīja. Un aizmugurē sēdošā meitene skaļi noelsās: «Šitā resnā cūka man džeku nocēla!» To dzirdēja visi. Viņai tā bija patiesa reakcija, jo meitene nevienā brīdī nebija domājusi, ka es varētu būt konkurente. Bet es tajā brīdī - 21 gada vecumā - sapratu, ka esmu un varu būt konkurente. Un ar šādu iekšējo pārliecību dzīvoju joprojām,» stāsta Salceviča.


Par Salcevičas personisko dzīvi šajā un citos aspektos bieži raksta arī viņas draugi žurnālisti portālā Sejas.tvnet.lv.


Viesojoties sarunu šovā «Starp mums runājot», Indra saka: «Es vairāk nekā 10 gadus esmu nelietderīgi pavadījusi, «cepoties» par kaut kādiem kilogramiem vai lai izpatiktu sabiedrībai!» Viņa ir pārliecināta, ka sievietēm ir vien divas iespējas – vai nu cītīgi strādāt pie sava ķermeņa, apmeklēt sporta zāli, pārskatīt ēdienkarti un tā sasniegt sev vēlamo rezultātu, vai arī pieņemt sevi un dzīvot tādai, kāda esi. «Paradoksāli, taču tajā brīdī, kad esi sevi pieņēmusi, pozitīvas pārmaiņas būs vērojamas arī ķermenī,» sievietes uzmundrina Indra.

Indrai Salcevičai ir divi bērni no bijušajām attiecībām un publiski pieejamā informācija liecina, ka māksliniecei šobrīd ir 36 gadi.Plašāk lasiet žurnālā Ieva.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [29]

cūka 20.07.2018 06:50
nu bet ir jau arī resna
Reimo Grīnblats 20.07.2018 02:10
KĀDAM BŪS ""KURVI'' IEDEVUSI - TAS TAGA PUKOJAS :D
Aivis Brúniņś 09.07.2018 22:23
Protams nejau visas var bût modeles un kaulu kambari,bet nu sievietei jâseko savam izskatam...nevis visiem meginat ieborét,ka tas ir normâli...
Ha53kg 06.07.2018 16:31
Latviešiem jāmaina domāšana un paldies Indrai ka viņa publicē šādus foto un mēģina sabiedrību pieradināt pie cilvēku dažādības. Jo aizbraucot uz ārzemēm cilvēkiem ir vienalga kā katrs staigā un cik sver, bet Latvijā muļķu zemē viens otru vērtē pēc kaut kadiem dumjiem standartiem, perk kredītos dārgas mašīnas un izrādās kā nu prot.
Kritiķis 03.07.2018 16:37
Bet ir jau arī resna!
pats kuilis esmu >> Kritiķis 05.07.2018 21:47
pie tam riktīgi resna!
Andris 03.07.2018 13:24
Protams ka nejau visas var bût modeles un kaulu kambari,bet vienalga sievietei tomér ir jâseko savam izskatam,nevis meginat iestastît visiem ka tas ir normāli...
Rinalds Ūdris 02.07.2018 23:55
Lopiņi arī jāmīl
Līga Ķere >> Rinalds Ūdris 02.07.2018 23:55
Taisnība jau ir. Bet lielākai daļai labāk patiktu ka sauc par zaķīti, kaķīti, pelīti utt..... Nevis par gotiņu, cūciņu, kucīti......
Pirmais protams acīs krīt izskats, tikai dzīve bieži pierāda ka zem skaistās ārienes nav nekā.
Tā ka pieņemsim cilvēkus tādus kādi viņi ir.
Līga Ķere 02.07.2018 23:54
Taisnība jau ir. Bet lielākai daļai labāk patiktu ka sauc par zaķīti, kaķīti, pelīti utt..... Nevis par gotiņu, cūciņu, kucīti......
Pirmais protams acīs krīt izskats, tikai dzīve bieži pierāda ka zem skaistās ārienes nav nekā.
Tā ka pieņemsim cilvēkus tādus kādi viņi ir.
S.... Pētersone 02.07.2018 23:53
Ne jau visi uz kauliem krituši....kādas esam tādas arī kāds mīl....neņem galvā skauģus.....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss