Šokējoši. 12 000 EUR! Par nodokļu maksātāju naudu Saeimas deputāts lej benzīnu mašīnā, kuras viņam nemaz nav

7 tūkstoši km mēnesī jeb 35 reizes mēnesī uz Liepāju! Auto viņam nav, bet no mūsu nodokļu maksātāju naudas izšņāpis jau 12 tūkstošus eiro.

Šokējoši. 12 000 EUR! Par nodokļu maksātāju naudu Saeimas deputāts lej benzīnu mašīnā, kuras viņam nemaz nav
Komentāri[13] Bilžu galerija[7] 22.06.2018 20:20
Deputāts iepircies par tūkstošiem... Zaļo Zemnieku savienības tautas kalps Askolds Kļaviņš, pārdeklarējot dzīvesvietu uz Liepāju, kompensācijās Saeimā pamanījies saņemt aptuveni 12 000 eiro.

7 tūkstoši km mēnesī jeb 35 reizes mēnesī uz Liepāju! Auto viņam nav, bet no mūsu nodokļu maksātāju naudas izšņāpis jau 12 tūkstošus eiro.


TV3 Ziņu sižets:
Uzziņai: Saeimas deputātam Askoldam Kļaviņam (ZZS) oficiāli nepieder un arī lietošanā nav nevienas automašīnas, liecina amatpersonas pagājušā gada amatpersonas deklarācija.

Viņam nepieder, kā arī valdījumā vai lietošanā nav neviens transportlīdzeklis.


Identiska situācija ir redzama arī 2016.gada deklarācijā.

Pagājušā gada deklarācijā viņš norādījis 511 482 eiro lielas parādsaistības. Par darbu Saeimā viņš saņēmis 39 307 eiro, kā arī 87 eiro lielu kompensāciju.

Kā vēstīts, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzskata, ka Kļaviņš, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokļi, radījis būtisku kaitējumu Saeimas budžetam. KNAB sācis kriminālprocesu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Ceturtdien Saeima pēc biroja lūguma piekrita kratīšanai deputāta dzīvesvietā, automašīnā, kratīšanas rezultātā izņemto mantu apskatei, kā arī automašīnas izņemšanai un apskatei.

Krimināllikums par šādu noziegumu paredz brīvības atņemšanu līdz četriem gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Šogad 2.maijā sāktajā kriminālprocesā iegūti pietiekami pierādījumi tam, ka Saeimas deputāts, pildot deputāta pilnvaras, no 2016.gada 1.novembra līdz šā gada maijam ļaunprātīgi izmantojis dienesta stāvokli mantkārīgā nolūkā, radot būtisku kaitējumu Saeimas budžetam, raksta KNAB.

Ņemot vērā KNAB paziņoto, nav precīzi skaidrs, vai izmeklēšana notiek saistībā ar iepriekš izskanējušo informāciju, ka Kļaviņš īsi pēc kļūšanas par parlamentārieti ir mainījis savu deklarēto dzīvesvietu no galvaspilsētas uz Liepāju, kas ļāvis piecas līdz sešas reizes palielināt saņemto transporta izdevumu kompensāciju.

Skandalozajam Askoldam Kļaviņam ir 52 gadi. Viņa dzīves mirkļi fotogalerijā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
Алёна Кранцмане 29.06.2018 20:59
Заперетить служебные машины, люди на работу ездят на своём транспорте и работодатель не оплачивает им не проездной, ни бензин, а зарплаты в 10-15 раз меньше, чем у этих. Может нужно прикрыть эту лавочку благородства?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV