Laima Vaikule šokā. Viņas suņi esot Latvijas pilsoņi un tiesīgi peldēties Jūrmalas peldvietās, kur tas aizliegts

Par likumu, kas aizliedz vest suņus ļaužu pilnā pludmalē, līdz mielēm sašutusi Laima Vaikule.

Laima Vaikule šokā. Viņas suņi esot Latvijas pilsoņi un tiesīgi peldēties Jūrmalas peldvietās, kur tas aizliegts
Komentāri[9] Bilžu galerija[20] 18.06.2018 19:18
Dziedātāja Laima Vaikule paudusi savu šoku par to, ka suņi nedrīkst atrasties pludmalē. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir.'' Dziedātāja sarunā ar žurnāla ''Lilit'' žurnālistu Arti Kamalu rakstā ''Randiņš ar Laimu Vaikuli'' neslēpj pārliecību, ka zudušas pazīšanās atjaunot labāk nevajag.

Šajā sakarā viņa piemin padomju restorāna ''Jūras pērles'' darbinieku atkalsatikšanos: ''Kad no pasākuma devos mājās, bija pārņēmis rūgtums. Līdz trīsdesmit gadu vecumam mēs visi bijām vienādi, pēc tam līmeņi mainījās - kāds nodzērās, kāds saslima, cits stipri novecoja, kādam varbūt arī viss ir kārtībā. Un es domāju - labāk mēs nebūtu satikušies, jo atmiņā viss paliek skaistāk, nekā tas patiesībā ir dzīvē...''Vaikule atklāj, ka šobrīd viņa iecienītākā vieta, kur satikties, ir restorāns 36.līnija, kur viņa mēdz tikties pat ar Allu Pugačovu, tomēr slavenā dīva vislabprātāk nepamet mājas: ''Raimonds Pauls ļoti labprāt iet cilvēkos. Dažkārt domāju, ka es arī gribētu atmest iedomas un biežāk iet cilvēkos, bet es tā nevaru! Man patiešām negribas nekur iet.''

Vislabprātāk dziedātāja pastaigājas kopā ar saviem franču buldogiem, Buču un Eimiju. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir. (..) Arī viņiem ir nepieciešams atvēsināties, bet pludmalē ar suni atrasties nedrīkst.''

''Cilvēks aiz sevis atstāj daudz vairāk nekārtības nekā suns. Un, ja kāds arī aiz sava dzīvnieka nesavāc, atbildība ir jāprasa no saimnieka, nevis suņa,'' tā Vaikule, kura neslēpj vilšanos, ka Jūrmalā nav atsevišķa vieta, kur pludmalē var atrasties arī četrkājainie mīluļi.

Kā zināms, Vaikule ir latviešu dziedātāja, kuras karjeras pirmsākumi rodami 1979.gadā. Kopš tā laika, viņa guvusi plašu atzinību arī lielajā kaimiņzemē Krievijā, kur joprojām ir tiek augstu vērtēta.

No 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē notiks viņas festivāls ''Laima Rendezvous Jūrmala 2018''.

 Raksts pārpublicēts no portāla Tautaruna.nra.lv

Lasiet arī:

Kļuvis zināms kādos apstākļos gājusi bojā Laimas Vaikules māte

Pugačova 'randevu' festivālā pie Vaikules noģībst - VIDEO

59 gadu vecumā Laimas Vaikules kailfoto maksā pusmiljonu ASV dolāru

Nopludināti īpaši neķītri Laimas Vaikules kailfoto

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Skleroze 24.06.2018 17:30
Vecums nenāk viens. Ja cilvēks tik ilgi dzīvojis pa kaimiņzemi, tad nav brīnums, ka tiek pārņemti arī šīs ģerevņas tikumi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV