Laima Vaikule šokā. Viņas suņi esot Latvijas pilsoņi un tiesīgi peldēties Jūrmalas peldvietās, kur tas aizliegts

Par likumu, kas aizliedz vest suņus ļaužu pilnā pludmalē, līdz mielēm sašutusi Laima Vaikule.

Laima Vaikule šokā. Viņas suņi esot Latvijas pilsoņi un tiesīgi peldēties Jūrmalas peldvietās, kur tas aizliegts
Komentāri[9] Bilžu galerija[20] 18.06.2018 19:18
Dziedātāja Laima Vaikule paudusi savu šoku par to, ka suņi nedrīkst atrasties pludmalē. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir.'' Dziedātāja sarunā ar žurnāla ''Lilit'' žurnālistu Arti Kamalu rakstā ''Randiņš ar Laimu Vaikuli'' neslēpj pārliecību, ka zudušas pazīšanās atjaunot labāk nevajag.

Šajā sakarā viņa piemin padomju restorāna ''Jūras pērles'' darbinieku atkalsatikšanos: ''Kad no pasākuma devos mājās, bija pārņēmis rūgtums. Līdz trīsdesmit gadu vecumam mēs visi bijām vienādi, pēc tam līmeņi mainījās - kāds nodzērās, kāds saslima, cits stipri novecoja, kādam varbūt arī viss ir kārtībā. Un es domāju - labāk mēs nebūtu satikušies, jo atmiņā viss paliek skaistāk, nekā tas patiesībā ir dzīvē...''Vaikule atklāj, ka šobrīd viņa iecienītākā vieta, kur satikties, ir restorāns 36.līnija, kur viņa mēdz tikties pat ar Allu Pugačovu, tomēr slavenā dīva vislabprātāk nepamet mājas: ''Raimonds Pauls ļoti labprāt iet cilvēkos. Dažkārt domāju, ka es arī gribētu atmest iedomas un biežāk iet cilvēkos, bet es tā nevaru! Man patiešām negribas nekur iet.''

Vislabprātāk dziedātāja pastaigājas kopā ar saviem franču buldogiem, Buču un Eimiju. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir. (..) Arī viņiem ir nepieciešams atvēsināties, bet pludmalē ar suni atrasties nedrīkst.''

''Cilvēks aiz sevis atstāj daudz vairāk nekārtības nekā suns. Un, ja kāds arī aiz sava dzīvnieka nesavāc, atbildība ir jāprasa no saimnieka, nevis suņa,'' tā Vaikule, kura neslēpj vilšanos, ka Jūrmalā nav atsevišķa vieta, kur pludmalē var atrasties arī četrkājainie mīluļi.

Kā zināms, Vaikule ir latviešu dziedātāja, kuras karjeras pirmsākumi rodami 1979.gadā. Kopš tā laika, viņa guvusi plašu atzinību arī lielajā kaimiņzemē Krievijā, kur joprojām ir tiek augstu vērtēta.

No 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē notiks viņas festivāls ''Laima Rendezvous Jūrmala 2018''.

 Raksts pārpublicēts no portāla Tautaruna.nra.lv

Lasiet arī:

Kļuvis zināms kādos apstākļos gājusi bojā Laimas Vaikules māte

Pugačova 'randevu' festivālā pie Vaikules noģībst - VIDEO

59 gadu vecumā Laimas Vaikules kailfoto maksā pusmiljonu ASV dolāru

Nopludināti īpaši neķītri Laimas Vaikules kailfoto

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Eriks 24.06.2018 11:42
cienītā māksliniece jau nodokļus maksā citā valstī - tad jau tur lai savus suņukus peldina
Aleksandrs 23.06.2018 23:05
varbūt pilsoņi, bet ne cilvēki
bezpreģels 19.06.2018 22:22
Laima, vai Jūsu suņi pilsoņi maksā nodokļus LV?
Lūcija Suš 19.06.2018 22:20
It jau divainie mākslinieki,kuri ieraujas citā pasaulē un tajā dzīvo neredzot vairs neko,bet vairākums jau tiecas dzīvot civilizētā cilvēku sabiedrībā ar prātu nevis to atslēdzot.
Anita 18.06.2018 22:28
Ja, visi suna saimnieki ar saviem muliem ies pludmale,kas buus.Un vel ar kakiem.?Lai peldina baseina,ja nav lai uztaisa.Pludmale domata cilvekiem.Un vai vina jau aizmirsa,ka ieprieksejie suni sakoda vinas mati,pat mati,kur nu vel svesus.Vai un kule vienmer bijusi akstiga un domasana ,uztversana nav vinas stipra puse.Lai Krievzeme ved un peldina sunus.Ta ari palikusi baara dama ar savam iegribam.Kas vina tada?dziedone ar nodzertu nopipetu balsi,kas dzied fonogramma,jo savadak nespetu grozities.Ka drikst teikt suni ir pilsoni.Vinai ko jumts kukuu.Ja,tie ir tapat ka gimene,bet katram sava vieta.
sssr 18.06.2018 22:11
lai tak brauc uz savu Roģinu, tur tak visu drīkst darīt bez atļaujas
valērija grāvīte 18.06.2018 21:19
ja suņus pieskaita pie cilvēces tad ir sviests
Ella 18.06.2018 20:48
slima kaķa murgi pr suņiem pilsoņiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss