Allaž galantais Māris Riekstiņš esot ilgstoši slēpis sānsoļus no sievas, bet jaunajai mīļākajai jau dāvājis mazuli

Pametis sievu un atradis gados jaunāku mīlu.

Allaž galantais Māris Riekstiņš esot ilgstoši slēpis sānsoļus no sievas, bet jaunajai mīļākajai jau dāvājis mazuli
Komentāri[6] Bilžu galerija[6] 15.06.2018 22:41
Titulbilde ir ilustratīva. Politiskajos kuluāros sākušas klīst runas, ka ilggadējais Latvijas Republikas ārlietu dienesta diplomāts, vēstnieks, Latvijas Republikas pastāvīgais pārstāvis NATO, bijušais ārlietu ministrs un šobrīd Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš ilgu laiku esot slēpis savas jaunās attiecības un šķiršanos no sievas un divu pieaugušu bērnu mammas Irēnas Riekstiņas.

Zinātāji trin mēles, ka Māris Riekstiņš jau labu laiku kā pametis bijušo sievu un uzsācis jaunas attiecības, kas jau vainagojušās ar papildinājumu. Proti, Riekstiņa jaunā draudzene, kas ir gados stipri jaunāka par vēstnieku, dāvājusi mazuli. Iespējams, ka pāris ir kopā arī Maskavā, kur Māris Riekstiņš šobrīd pilda Latvijas vēstnieka Krievijā pienākumus.Tikai šobrīd izrādās, ka Irēna un Māris Riekstiņi šķīrušies. Tomēr bijusī sieva sociālajos tīklos ir sastopama ar vīra uzvārdu. 2017. un 2016. gada Valsts ieņēmumu dienesta publiskojamā datu bāzē valsts amatpersonu deklarācijās redzams, ka Riekstiņa ģimenes locekļu un radu lokā sievas Irēnas Riekstiņas vārds vairs neuzrādās. Pēdējo reizi šajā deklarācijā bijušās sievas vārds minēts 2015. gadā. Māra Riekstiņa laulībā ar Irēnu Riekstiņu dzimuši divi bērni, kas jau ir pieauguši un paši izveidojuši attiecības.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Titulbilde ir ilustratīva un tai nav sakara ar Riekstiņa mūža sievietēm. Taču jāpiebilst, ka politiķis ļoti slēpj savu personīgo dzīvi un nekādi foto nav pieejami.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Ināra Būriņa 24.06.2018 13:01
nav brīnums par šo...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV