Autokatastrofā bojā gājis izcilais latviešu arhitekts un jahtas MILDA pasaules apceļotājs Meinerts

Autokatastrofā bojā gājis izcilais latviešu arhitekts un jahtas MILDA pasaules apceļotājs Meinerts
Komentāri[1] Bilžu galerija[14] 14.06.2018 00:20
Autokatastrofā uz Tallinas šosejas 2018.gada 7.jūnijā, kur kravas furgons sadragāja vairākus vieglos auto, kas stāvēja pie ceļu darbu luksofora, bojā gājis pazīstamais arhitekts Viesturs Meinerts, vēsta žurnāls Kas Jauns.

7. jūnijā īsi pirms plkst. 19 Salacgrīvas novadā pie Oltūžiem smagā automašīna Volvo ietriecās stāvošā “Hyundai”, kas tālāk sadūrās arī ar “Audi” un “BMW”, bet pēdējā no tām ietriecās arī stāvošā kravas auto “Mercedes-Benz”. Avārijas rezultātā bijā gāja “Hyundai” vadītājs, 1955. gadā dzimis vīrietis, bet vēl 4 cilvēki guva ievainojumus. Nu kļuvis zināms, ka mirušais ir arhitekts un pieredzējis burātājs Meinerts, kurš bija ceļā uz lauku īpašumu. Tur viņu gaidīja ģimene, kas saņēmusi smagāko triecienu.

FOTOGALERIJU IESAKĀM TIKAI PIEAUGUŠAJIEM


Žurnāls retoriski piezīmē, ka Meinarts ir jau ceturtais cilvēks no jahtas Milda komandas, kurš pēdējo piecu gadu laikā zaudējis dzīvību. Astoņi vīri ar kapteini Rolandu Milleru un ekspedīcijas vadītāju Māri Gaili priekšgalā pirms 15 gadiem noslēdza slaveno jūras ceļojumu apkārt pasaulei, kas ilga divus gadus. Viens no apkalpes noslīcis jahtas apkopes laikā, vēl viens izdarījis pašnāvību, bet pazīstamais pasaules apceļotājs un TV zvaigzne Jānis Vaišļa 2016. gadā no retas slimības mira klīnikā Vācijā, tā arī nesagaidījis donora sirdi.
 
Plašāk lasiet žurnālā Kas Jauns.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību Meinarta kunga piederīgakiem.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
apdraud vadītāju dzīvības! 14.06.2018 21:01
Tas luksofors tur ir galīgi garām

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV