Nacionālais gejs, ministrs Edgars Rinkēvičs izaicinoši slavē Rīgas praidu. Nācija šokā un bliež mīnusiņus

Nacionālais gejs, ministrs Edgars Rinkēvičs izaicinoši slavē Rīgas praidu. Nācija šokā un bliež mīnusiņus
Komentāri[22] Bilžu galerija[6] 13.06.2018 17:48
Baltijas praidam 2018! Edgars Rinkēvičs, ārlietu ministrs: "Martins Luters Kings pirms 55 gadiem savā runā “Man ir sapnis” runāja par sabiedrību, kas brīva no aizspriedumiem un sociālajām un ekonomiskajām tiesībām ikvienam sabiedrības loceklim.

Arī man ir sapnis par Latviju, kuras spēks ir dažādībā un kas ciena un rūpējas par visu savu pilsoņu tiesībām un aizsargā tās. Par valsti, kura ir piemērs citām cilvēktiesību un likuma varas jomā. Man ir sapnis par Latviju, kur politiķi nevis šķeļ sabiedrību, manipulējot ar naidu un agresiju, bet veicina cieņpilnu attieksmi pret visiem tās locekļiem un cīnās pret vardarbību. Un man ir sapnis par zemi, no kuras nebrauc prom cilvēki, tikai tāpēc, ka viņi ir citādi.Vēl ir tāls ceļš ejams, lai šo sapni īstenotu. Baltijas praids ir būtisks solis, lai veicinātu sabiedrības izpratni un dialogu ar LGBT kopienu. Taču svarīgi ir arī turpināt cīņu par partnerattiecību tiesiskā regulējuma sakārtošanu un visu veidu diskriminācijas izskaušanu. Esmu pārliecināts, ka ar jūsu visu atbalstu un neatlaidīgu pārliecināšanas darbu tas izdosies!

Nobeigumā vēlos pateikties Baltijas praida organizētājiem un dalībniekiem! Paldies tiem, kas vairs nebaidās un neslēpjas un tiem, kas šodien ir šeit, lai atbalstītu un solidarizētos! Paldies tiem, kas gatavi ieklausīties un sadzirdēt! Lai gaiša un prieka pilna šī diena!"

Fotogalerijā Rinkēvičs ar savu draugu un padomnieku. Jāpiebilst, ka šim materiālam ir 10-reiz vairāk lasītāju mīnusu, nekā plusu. Raksts pirmoreiz publicēts portālā Pietiek.

LASIET ARĪ:
 

Aivars Lembergs: zilais Rinkēvičs vakaros piedzeras un tvīto

Nilam Ušakovam ir kauns par ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču

Aivars Lembergs par Edgara Rinkēviča tūpli un dzimumlocekli

Rinkēvičs par valsts naudu uz ārzemēm ņem līdzi savu draugu

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
Guntars Kreceris 03.07.2018 17:03
galigs stulbums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss