TV dīva, noslepkavotā miljonāra Bunkus pēdējā draudzene dalās emocionālos mirkļos ar sabiedrību

Izsakās ekspremjera Viļa Krištopana mazdēla māte.

TV dīva, noslepkavotā miljonāra Bunkus pēdējā draudzene dalās emocionālos mirkļos ar sabiedrību
Komentāri[9] Bilžu galerija[23] 09.06.2018 21:24
Kādreizējā LNT realitātes šova 'Pelnrušķīte' dalībniece Kristīne Lepnāne un LTV1 raidījuma Nākotnes parks dīva žurnālam Privātā Dzīve stāstījusi pārdzīvojumus par noslepkavoto miljonāru un maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunkus. FOTOGALERIJĀ ŠOVA LAUREĀTE KRISTĪNE LEPNĀNE.

Teju nedēļu pēc Mārtiņa Bunkus slepkavības, viņa bijusī draudzene Kristīne Lepnāne atklājusi, ka liktenīgajā slepkavības rītā viņam zvanījusi. ''Viņš bija vienmēr par sevi pārliecināts, tādēļ - domāju, ka viņš neko tādu negaidīja...''


Ekspremjera Viļa Krištopana mazdēla Džema māte atklājusi, ka par spīti tam, ka abi pirms kāda laika izšķīrās, viņi līdz pat slepkavības dienai saglabāja draudzību.


''Mārtiņš bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties, kuram varēja uzticēties un kuru vienmēr bija prieks satikt. Viņš bija ļoti harismātisks cilvēks. Vienmēr par sevi pārliecināts, tādēļ - domāju, ka viņš neko tādu negaidīja,'' stāsta Lepnāne. TV zvaigzne uzsver, ka notikušais viņai ir liels pārdzīvojums, par kuru runāt ir ļoti grūti.

''Liktenīgās trešdienas rītā man vajadzēja ar Mārtiņu sazināties. Es zvanīju, bet viņš vairs necēla telefona klausuli,'' atceras Bunkus bijusī mīļotā.

Lepnāne saka: Bunkus bijis ļoti sirsnīgs cilvēks, kurš vienmēr izbrīvējis laiku saviem tuviniekiem: ''Zinu, ka viņš vēlējās izveidot pats savu ģimeni. Taču vispirms viņš gribēja sakārtot savu dzīvi finansiāli tā, lai vēlāk varētu nodrošināt ģimeni. Žēl, ka karjeras dēļ viņa dzīve diemžēl apstājās. Tas sāp...''

LASIET ARĪ: "Pelnrušķīte" Kristīne Lepnāne pasaulē laidusi dēlu

"Pelnrušķīte" Lepnāne un Krištopans ir pāris?

Šova "Pelnrušķīte" dalībniece pludmalē maigojas ar gaišmati (FOTO)

38 gadu vecumā nošautā miljonāra Bunkus kolēģis izstāsta baismu lietas par maksātnespējas administratoru aizkulisēm

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Salvis 11.06.2018 21:18
Kauna nav nemaz.....sabojāja Martinām dzīvi....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV