Pēc visiem kailfoto skandāliem, dziedāt neprotošā seksīgā Lee pēkšņi nāk klajā ar jaunu balsi

Pēc visiem kailfoto skandāliem, dziedāt neprotošā seksīgā Lee pēkšņi nāk klajā ar jaunu balsi
Komentāri[5] Bilžu galerija[14] 08.06.2018 18:19

Pēc vairākkārtējām neveiksmēm ārvalstu jauno dziedātāju konkursos DJ meitene un mūziķe Liene Ušakova, zināma arī kā Seksīgā Lee, “Instagram” publicējusi video, kuros atrādījusi savu balsi.


Uzziņai:

Cienītā Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee! Lūdzu nekad vairs publiski nedziediet un neapkaunojiet Latvijas valsti un tās tautu

Cienītā Liene Ušakova jeb tā dēvētā Seksīgā Lee! Lūdzu nekad vairs publiski nedziediet un neapkaunojiet Latvijas valsti un tās tautu!


2018.gada 31. martā negaidītu kaunu saviem faniem un visai Latvijai sarūpēja pašpasludinātā skatuves māksliniece un dīdžejsieviete Liene Brikouska-Ušakova jeb vienkārši Seksīgā Lee, kā to iesaucis viens Latvijas portāls.

Liene piedalījās Krievijas kanāla TNT šovā 'Dziesmas'  ("Песни"), kur uzstājas Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Moldovas, Armēnijas un daudzu citu valstu pārstāvji.  Jaunais dziedāšanas šova projekts notiek kopš februāra sākuma, un tā žūrijas locekļu sastāvā rotē slavenākie šovbiznesa pārstāvji. Šova pamatproducenti un žūrijas dalībnieki ir populārais krievu reperis, viens no vislabāk apmaksātākajiem Krievijas māksliniekiem Timati un krievu mūziķis, komponists Maksims Fadejevs.

Žūrijas pārstāvji Timati, Fadejevs un krievu aktieris, šovmens Sergejs Svetlakovs, latviešu "dziedātājas" sniegumu vērtēja ļoti skarbi. Un patiesi. Lieki piebilst, ka televīzija 3 minūšu vietā parādīja tikai dažas sekundes no nebaudāmā dziedājuma.

"Glābiet," - Lienes priekšnesuma laikā ar pirkstu rakstīja Fadejevs.

 "Kad tu kaut kur parādies, nevienam vairs neinteresē, kā tevi sauc. Kāpēc palielināt krūtis un strādāt radio? Pasaki man to," ņirgājās Svetlakovs.

Latvija un tās tauta ir dziedātājtauta. Te notiek skaistākie Dziesmu un deju svētki pasaulē, par ko raksta ietekmīgi ārvalstu mediji. Mums ir izcilas un pasaulslavenas mūzikas personības - Raimonds Pauls, Prāta Vētra jeb Brainstorm, Laima Vaikule, Elīna Garanča, Imants Kalniņš, Mariss Jansons, Intars Busulis, Kristīna Opolais, Inese Galante un daudzi citi.

Taču šādu diletantu salašņu dēļ Latvija starptautiskā arēnā tiek diskreditēta un apkaunota. TV kanāla TNT šovam "Песни" ir milzu auditorija ne tikai Krievijā, bet visā pasaulē.

Ar neapbruņotu ausi un bez muzikālās izglītības dzirdams, cik šķībi novāvuļoja Ušakova, kurai vēl mēle niezēja auditorijas priekšā izlielīties stādoties priekšā no Rīgas...


LASIET ARĪ:

Brikouska tomēr parādījusi krūtis arī sava videoklipa prezentācijā PAPARACI FOTO

Liene Brikouska reklamē apjomīgās lūpas un krūtis (VIDEO)

BRIKOUSKAI lūpas par 145 latiem

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
vēmeklis uznāca, Vipi vairs nerakstiet par šo 09.06.2018 14:53
pretīgi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV