Šodien Latvija atvadās no noslepkavotā miljonāra Mārtiņa Bunkus

Šodien Latvija atvadās no noslepkavotā miljonāra Mārtiņa Bunkus
Komentāri[3] Bilžu galerija[6] 06.06.2018 15:40
2018.gada 6.jūnijā plkst.12:00 Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā notika atvadīšanās no noslepkavotā Latvijas miljonāra, maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus. Viņa māte Dace Bunkus sabiedrību informēja ar šādiem vārdiem:

“Vēlos no sirds pateikties līdzcilvēkiem un Latvijas sabiedrībai par atbalstu un izteikto līdzjūtību mūsu ģimenei traģiskā laikā. Vēlos teikt milzīgu paldies Latvijas policistiem un citiem iekšlietu struktūru darbiniekiem, kas šajās dienās netaupa nekādus spēkus, lai notvertu Mārtiņa slepkavas un atklātu nozieguma pasūtītājus.Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt un nav svarīgi vai tas notiks rīt, pēc nedēļas vai gada. Ja kāds ir pamanījis ko neierastu slepkavības rītā, lūdzu nekavēties un sazināties ar policiju – pat it kā nenozīmīgas detaļas var izrādīties kritiski svarīgas izmeklēšanā.

Tāpat vēlos pateikties Latvijas valstsvīriem un līderiem par nedalītu Mārtiņa slepkavības nosodījumu. Šis mūsu ģimenei ir dziļu sēru laiks. Lūdzu sabiedrību un medijus respeketēt ģimenes privātumu un Mārtiņa piemiņu. Paldies par sapratni”.

Bunkus dzīves mirkļi fotogalerijā.


Jau ziņojām, ka Bunkus tika zvērīgi nošauts 2018.gada 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca gar Rīgas Meža kapiem zīmīgajā Aizsaules ielā. Fotogalerija no atvadu ceremonijas portālā TVnet.lv spiežot šeit

LASIET ARĪ: Nošautais miljonārs Bunkus esot par daudz mīlējis lielu naudu...

38 gadu vecumā nošautā miljonāra Bunkus kolēģis izstāsta baismu lietas par maksātnespējas administratoru aizkulisēm

Īsi pirms nāves demonstratīvi nošautā miljonāra Mārtiņa Bunkus darbība esot dikti sarūgtinājusi ABLV bankas īpašniekus un noguldītājus

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
tiešām šoreiz 06.06.2018 21:08
neviens nesēro..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV