Nošautais miljonārs Bunkus esot par daudz mīlējis lielu naudu...

Nošautais miljonārs Bunkus esot par daudz mīlējis lielu naudu...
Komentāri[11] Bilžu galerija[6] 05.06.2018 22:20
Sociālajos tīklos raisās dažādas diskusijas par nogalinātā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus lietu. Cilvēki turpina šķetināt, kādi bija Bunkus nodarbošanās paņēmieni un karjeras plāni. Tāpat ar pārdomām dalās tie, kuri Bunkus pazina personīgi.

Uzņēmējs Gundars atceras, kad 2004. gadā iepazinās ar Mārtiņu Bunkus - 24 gadus veco topošo juristu, kurš vēl studēja Latvijas Universitātē. Uzņēmējam bija nepieciešami jurista padomi.Mārtiņ, Tu neesi biznesmenis, Tu esi advokāts! Tu nedrīksti naudu stādīt augstāk par savu profesionālo darbību!
"Jau pēc pirmās sarunas es sapratu, - jā, tas ir tas, ko vajag! Viņš saprata mani un manas idejas no pusteikuma. Vai tā bija vācu un ASV skolās gūtā pieredze, vai mammas Daces nopelns, vai vienkārši dabas dots ķēriens, - es nezinu, bet labāku un gudrāku juristu es nebiju savā dzīvē saticis!" apgalvo Gundars.

Vīrietis apgalvo, ka pēc viņa domām advokātam nevajadzēja "līst" maksātnespējas procesa administratoru lietās, taču Bunkus "par daudz mīlējis naudu". "Reiz es viņam, kā 9 gadus vecāks cilvēks, teicu: "Mārtiņ, Tu neesi biznesmenis, Tu esi advokāts! Tu nedrīksti naudu stādīt augstāk par savu profesionālo darbību!" apgalvo Gundars.

Slepkavībā izmantotās automašīnas nodedzināšana veikta, lai iznīcinātu smaržu vai DNS pēdas, skaidrojis kādreizējais policijas šefs Aldis Lieljuksis.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
MR. RAIMO REVALDS 09.06.2018 15:31
Latvijas valdiba ari loti mil naudu.......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV