Skaista summa! Aktrise un māksliniece Elīna Dzelme-Maligina mantojumā saņem 10 miljonus eiro

31 gada vecumā Elīna Dzelme-Maligina saņem iespaidīgu mantojumu.

Skaista summa! Aktrise un māksliniece Elīna Dzelme-Maligina mantojumā saņem 10 miljonus eiro
Komentāri[13] Bilžu galerija[15] 01.06.2018 13:11
Pagājis jau teju pusgads, kopš 52 gadu vecumā mūžībā devās uzņēmējs Valērijs Maligins. Ļoti ilgu laiku visas iesaistītās puses - atraitne Elīna Maligina un Valērija meitas Irina, Nika un Anna - nevarēja vienoties par mantojuma sadali un kaislīgi slīga savstarpējos apvainojumos. Nu tapis zināms, ka noslēgta vienošanās, kas apmierina gan Elīnu, gan uzņēmēja meitas.

Žurnāls «Vakara Ziņas» vēsta, ka noslēgtā vienošanās paredz, ka tās saturs ir konfidenciāls un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas. Elīnas Maliginas advokāti panākuši, ka atraitnei pienākas 10 miljoni eiro. Vienošanās notikusi 25. maijā. Elīnai ir 31 gads.«Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma «Olainfarm» veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali. Panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno - «Olainfarm» arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē,» sacīts Elīnas Maliginas paziņojumā.

«Cieņa pret mūsu tēvu un «Olainfarm» intereses bija pamatā mūsu vēlmei rast pieņemamu risinājumu. Uzņēmuma stabilai darbībai ir nepieciešama noteiktība, ko vairo vienota izpratne. Mums ir svarīga uzņēmuma nākotne, vēlamies turpināt ģimenes biznesu, lai tas arī turpmāk būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,» pauda Maligina vecākās meitas.

LASIET ARĪ: Maestro Pauls šokā par to, ka Elīnu Dzelmi-Maliginu vīra bērēs apsargā miesassargi

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
Oho 08.06.2018 15:18
Laimīgà!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV