Lūk, kā izskatās pašvaldības vadītāja vietnieks, kurš aizturēts pie stūres, iespējams, narkotiku reibumā

Priekšzīme vēlētājiem! Policija deputātu un vicemēru aiztur pie trafarēta pašvaldības auto stūres.

Lūk, kā izskatās pašvaldības vadītāja vietnieks, kurš aizturēts pie stūres, iespējams, narkotiku reibumā
Komentāri[6] Bilžu galerija[7] 28.05.2018 23:32
Alojas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jurģis Rācenis, iespējams, pieķerts pie pašvaldības auto stūres marihuānas reibumā, vēsta TV3 raidījums «Bez tabu». Ceļu policija Rāceni apturējusi 16.martā. Rācenis esot ticis nogādāts slimnīcā analīžu veikšanai, kurās, iespējams, atklājusies narkotisko vielu - marihuānas - klātbūtne.

Pats politiķis nenoliedza, ka tuvu pusnaktij viņu apturējusi Valsts policijas Ceļu policijas ekipāža, un viņš arī apstiprinājis, ka ticis nogādāts slimnīcā analīžu veikšanai, bet nav atklājis, vai analīzēs atklājusies aizliegto vielu klātbūtne. Rācenis apgalvojis, ka «neko nezina» par analīžu rezultātiem, jo neesot izsaukts uz policiju sniegt kādus paskaidrojumus pēc analīžu nodošanas.To, ka apturējuši Rāceņa vadīto auto, raidījumam apstiprinājuši arī likumsargi, bet sīkāku informāciju nav snieguši. Kāds Alojas deputāts vēlējies par notikušo iegūt sīkāku informāciju no domes vadības, taču arī tā plašākas ziņas nav sniegusi. Rācenis notikušo tagad sauc par politisku pasūtījumu, kurā, viņaprāt, iespējams, iesaistīti arī policisti.

«Es kādreiz iepriekš esmu uzsmēķējis marihuānu. Esmu tādu lietu darījis. Esmu to darījis Amsterdamā pilnīgi legāli. Nezinu, kurš nav,» piebildis Rācenis.

LETA jau ziņoja, ka pagājušā gada izskaņā Rāceņa balss bija izšķiroša, pievienojoties Latvijas Zemnieku savienības un «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK deputātiem balsojumā par bijušās pašvaldības vadītājas Daces Vilnes (RA) atstādināšanu no amata. Par Alojas novada domes priekšsēdētāju toreiz tika ievēlēts Valdis Bārda (LZS).

Mandātu pašvaldībā Rācenis ieguva pēc Ivara Ulmja (KPV LV) aiziešanas no domes. Rācenis pēc nokļūšanas domē pameta «KPV LV».

No 29.-tās minūtes.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
ne1 02.06.2018 20:34
16. martā veiktas analīzes, bet dzeltenā prese 28. 05. vēl kaut ko pļurkst par aizdomām...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV