Apprecējies vissirsnīgākais Latvijas zvaigžņu pāris

Ak, cik skaisti - 25 un 29 gadi! Ar vārdu sakot, visa dzīve vēl priekšā!

Apprecējies vissirsnīgākais Latvijas zvaigžņu pāris
Komentāri[3] Bilžu galerija[8] 28.05.2018 11:25
Ceriņi apprecējušies ceriņu darzā. Viens no tautā dēvētajiem skaistākajiem slavenību pāriem ir TV ētera personības Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete. Par jauko notikumu sabiedrībai abi balodīši paziņojuši ar sociālo tīklu starpniecību.
TV raidījumu un pasākumu vadītāji saderinājušies bija divus gadus, bet kāzas svinēja 2018.gada 25. maijā. Par kāzu vietu Aivis un Lelde bija izvēlējušies Dobeles ceriņu dārzu.

Kāzas svinētas Mazmežotnes muižā, ar sociālo tīklu starpniecību tika pavēstīts arī visai pārējai pasaulei, kas “Instagram” un “Facebook” kanālos saņēma lielu atzinību no sekotājiem.


Aivim Ceriņam ir 29 gadi, bet Leldei Lietavietei 25 gadi. Pirms diviem gadiem Rīga TV24 Preses kluba vadītājs savu mīļoto bildināja Daugavas krastā. Sākotnēji pāris bija plānojis savas sapņu kāzas 2017. gadā, tomēr skaistais laulības tika pārceltas uz nākamo gadu.

Pēc kāzām šarmantā dāma pārgājusi vīra cēlajā uzvārdā un kļuvusi par Leldi Ceriņu. Fotogalerijā skatiet saldā pārīša dzīves mirkļus.

Sveicam no sirds!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Preses kluba skatītāja........ 29.05.2018 10:29
Lai Jūsu mīlestība nekad nebeidzas , jo Jūs savu laimi esat atraduši baltā ceriņziedā....lai dzimst skaisti un veseli bērni un Jums apkārt visiem tikai balta mīlestība....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV