Elīna Dzelme-Maligina nākusi klajā ar negaidītu vēsti par sava miljonāra mantojumu

Elīna Dzelme-Maligina nākusi klajā ar negaidītu vēsti par sava miljonāra mantojumu
Komentāri[9] Bilžu galerija[13] 28.05.2018 09:17
“Ar šo vēlos darīt zināmu, ka piektdien, 25.maijā mana mirušā vīra mantinieki noslēguši notariālu vienošanos par Valērija Maligina mantojuma sadali,” - medijiem vēstules izsūtījusi Elīna Maligina.
 
"Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma “Olainfarm” veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali.

 
Panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno – “Olainfarm” arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē.
 
Līdz ar vienošanos par mantojuma sadali, kuras saturu vēlos paturēt konfidenciālu, visi ar mantojuma lietu saistītie strīdi un domstarpības ir atrisināti. Par veiksmīgo rezultātu īpaši pateicīga esmu saviem advokātiem Pāvelam Rebenokam un Mārtiņam Krieķim."

LASIET ARĪ: 60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Īsta 'maita'! Pēc vīra iespējamā nogalināšanas mēģinājuma Elīna Dzelme šķiras no sava miljonāra


Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Viens 29.05.2018 22:06
labi, ka viss skārtojas. bet priekškam bij vajadzīgs šis meksikāņu seriāls?
He 28.05.2018 19:38
Nu Elīna nemāk būt laimīga. Es viņas vietā pieprasītu likumīgo daļu, un nerādītos soc.tīklos un neielaistos nekādos kontaktos ar tām čūskām meitām, nekādu sarunu tur nevar būt, jo visu nosaka tiesa un dzīvotu uz nebēdu. Ja tāda nauda, ko vēl dzīvē var vēlēties?
igauniete >> He 01.06.2018 20:10
Nu cerams tās meitas tagad nomierināsies,un drīz gan jau dzirdēsim kā aizlaidīs uzņēmumu pa burbuli,tak nav viņas darītājas,tas tak bija redzams,kad vēl tēvs bija dzīvs.Vecākajai meitai neko neuzticēja darīt,bet nu laiks jau rādīs.Bet nu to riebīgo izdarīšanos ap bērēm un visu pārējo ilgi neaizmirsīs.
Mazais Monstriņš 28.05.2018 11:42
Nu tak plēšās kā izsalkušas hiēnas ap kaulu! Beidziet publiski "mazgāt savu netīro veļu", ejiet strādāt un nopelniet!!!
OME >> Mazais Monstriņš 01.06.2018 20:13
Nu vajadzēja jau nu gan to saprast,ka publiski veļu mazgā dzeltenās preses žurnālisti!!!!!Ka tik uztaisīt kādu sensāciju,bet nu riebīgas gan tās meitas,bet nu tagad varbūt varēs plēsties savā starpā.
vnk Marija 28.05.2018 11:15
Bagātie patiešām arī raud
Ēvele 28.05.2018 11:12
gan jau serīāls drīz vien turpināsies....
Zāģis >> Ēvele 01.06.2018 20:39
Protams ,ka turpināsies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss