Apetīte rodas ēdot. Oļega Fiļa sieva Latvijas bagātāko cilvēku krāpusi ar citu miljonāru jau laulībā

Santas miljonāru maiņa. Cits Luxury miljonārs parādījies jau Zāmueles laulības ostas laikā.

Apetīte rodas ēdot. Oļega Fiļa sieva Latvijas bagātāko cilvēku krāpusi ar citu miljonāru jau laulībā
Komentāri[15] Bilžu galerija[8] 23.05.2018 19:21
Atklātībā nākušas svarīgas detaļas, kuru dēļ izjukusi viena no Latvijas turīgāko cilvēku Oļega Fiļa laulība ar sabiedrības dīvu Santu Zāmueli. Bernāls kopbildēs ar Zāmueli sevi dēvē par ''pasaulē laimīgāko puisi''.

Žurnāls Kas Jauns vēsta, ka jau Fiļa un Zāmueles laulības laikā, sociālajos tīklos tuvību ar Zāmueli neesot slēpis luksusdzīvesveida piekopējs Deivids Alans Bernāls - jauno dāmas "sponsoru" skatiet fotogalerijā.Bernāls kopbildēs ar Zāmueli sevi dēvē par pasaulē laimīgāko džeku, pievienojot arī sirsniņas un dēvējot latvieti par savu mazulīti. Sabiedrība domā, ka šādif oto nenoliedzami norāda uz romantisku jūtu esamību.

Uzņēmējs ir veiksmīgs lielu ēdināšanas un vīna festivālu rīkošanā, plecu pie pleca pavadot laiku ar slavenībām, kā piemēram Fērdžija, Emīlja Ratadžkovska un Common. Bernāla uzņēmums Coastal Luxury Management darbojas Kalifornijā.

Savukārt žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka sānsoļus aktīvi veicis arī Oļegs Fiļs - ar precēto ABLV Bank darbinieci Kristīni Jelinsku. Iepriekš izskanējušās baumas apstiprinājis arī viņas vīrs - Kaspars Jelinskis.

Uzziņai no 2018. gada 10. aprīļa:

Latvijas pazīstamākais miljonārs, ABLV Bank līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs izbeidzis laulību ar sievu, vīnzini, kādreizējo žurnāla Cosmopolitan galveno redaktori Santu Zāmueli. Viņa to apstiprinājusi arī žurnālam Privātā Dzīve: "Jā, esam šķirti," teikusi Santa Zāmuele.

Vēl pavisam nesen sieviešu žurnālos bija apcerīgas intervijas ar Zāmueli, kurās tika apspriests, kā jūtas bagātākā Latvijas vīrieša sieva, kāda ir viņas ikdiena, paradumi un vaļasprieki. Taču šobrīd Fiļam un Zāmuelei  pietuvinātas personas atklājušas, ka Santa un Oļegs esot bijuši pārāk atšķirīgi. Iemesliem esot Fiļa valdonīgums un Zāmueles biežā ceļošana vienatnē ārpus Latvijas. Fiļs tāpat nav bijis mierā ar sievas personīgajiem mērķiem un neatlaidību tos sasniegt.


Nesen Santa atvēra šampanieša bāru Rīgas centrā. "Protams, mans vīrietis palīdzēja, bet nevis vienkārši iedeva naudu... drīzāk - aizdeva. Un arī es pārdevu dažas savas lietas, īpašumu, kas nebija vajadzīgs, un ieguldīju savu naudu," saka Zāmuele.

Oļegs un Santa apprecējās 2016. gada 1. oktobrī. Fiļam no iepriekšējām attiecībām ir četri bērni, bet Santai ir divas meitas - skatiet pāra foto galerijā

Par 2011. gada seksīgāko sievieti žurnāls "FHM" tika nosaucis žurnāla "Cosmopolitan" galveno redaktori Santu Kristiānu Zāmueli. Tā gada vasarā ar viņas palīdzību tika rīkots Ginesa rekorda cienīgs pasākums Cosmopolitan Bikini Bash, kas pulcēja 4000 meiteņu bikini peldkostīmos Jūrmalā. Lūk, video un intervija ar Santu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [15]

DĪvainis 31.05.2018 05:19
Un vēl tik neglīta sieviete,bet prot aptamborēt miljonārus,malacis!!!!!
Kriss 30.05.2018 23:39
Lat nacionālā ziepju opera!
FIB 30.05.2018 23:33
Santočkai tiešam izskatas, ka ar apetīti ir super kārtībā
Saraustītas pārdomas 27.05.2018 19:57
Man patīk tādas sievietes kā Santa! Ja var nopelnīt miljonu- super! Citām sievietēm vēl vecim japiemaksā...
Līga Kalāce 26.05.2018 00:38
"Zelta P...."
Mārīte Redņova 26.05.2018 00:37
Tur jau vīriešu stulbums parādās. Slinkums meklēt savu sievieti- ņem ,kas pagadās pie rokas! Nu dāmīte ar apgriezieniem - vai nav vienalga zem kāda miljonāra apgāžas, ka tikai naudas maks biezs!
Aleksandrs Plinta 24.05.2018 20:40
tikai smalkās aprindās to nesauc par maucību...
Govis par buļļiem 24.05.2018 20:38
No kā ir ko slaukt.....
Iveta Mazūre [ex,Hāzenfuse] 24.05.2018 20:36
Viens miljonārs,otrs miljonārs un skat jau divi miljoni kabatasnaudas ķešā.Uz priekšu Santa! :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss