Satraucoša informācija: Rīgā slepeni tikšot iznīcināts arī Lubānas tirgus. Tā vietā LIDL lielveikals

Āgenskalna tirgus sāga turpinās: Pļavnieku iedzīvotāji neizprot, kāpēc klusībā nojauks Lubānas tirgu, kur izdevīgas cenas un daudz vietējo mājražotāju.

Satraucoša informācija: Rīgā slepeni tikšot iznīcināts arī Lubānas tirgus. Tā vietā LIDL lielveikals
Komentāri[29] Bilžu galerija[8] 20.05.2018 20:10
Kāda Pļavnieku iedzīvotāja vērsusies pie portāla Nra.lv, paužot neizpratni par to, ka Pļavniekos nojauks Lubānas tirgu.
Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta?! Lubānas tirgus ir vieta, kur cilvēkiem, sevišķi ar zemākiem ienākumiem, izdevīgāk iepirkties, taču tam paredzēta nojaukšana
, vēsta arī portāls Tvnet.lv

"Man tāpat kā daudziem šajās blokmājās dzīvojošiem cilvēkiem (un mūsu vidū ir daudzi latvieši - par spīti mītam, ka šis ir tikai krievvalodīgo rajons) sāp, ka nupat kapu zvans skan arī mūsu Lubānas tirgum...
Vienkāršam cilvēkam, kam nav bankas kontā milzu iekrājumi no otkatiem vai kontrabandas darījumiem, tirgus ir svarīga iepirkšanās vieta, jo palīdz vismaz nedaudz ietaupīt. Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta?! Vai tas tāpēc, ka kaut kur ir labi iemaksāts un tagad projekts ir par visu varīti jādabū cauri?"


Iedzīvotāju rīcībā ir informācija, ka tirgus vietā taps kārtējais lielveikals - tieši blakus bērnudārzam. Tas būšot LIDL lielveikals, Vipi.tv noskaidroja no neoficiāliem, bet drošiem avotiem."Droši vien kāds projekta bīdītājs teiks, ka, lūk, būs piecas jaunas darbvietas un sakārtota vide, un autostāvvietas. Bet aizmirsīs pateikt par smagajām automašīnām, kas kursēs gar logiem turpu šurpu un izplūdes gāzēm, kas smacēs mūs visus. Protams, pavisam aizmirsies piebilst par būvniecības darbiem, kas notiks uz mūsu nervu un veselības rēķina - sākumā visu jauks nost tā, ka putekļi šķīdīs, bet tad sekos pāļu dzīšanas dunoņa un pēc tam jau varēsim sagaidīt arī visas pārējās “ekstras”, kas piedien - miskastes ar žurkām un pircēju mašīnu simtus," raksta iedzīvotāja.

DAŽI KĀRDINOŠI FOTO: LUBĀNAS TIRGUS


Fakti, kas esot zināmi: Lubānas tirgu nojauc, bet Lubānas ielā 113 a un 113 d ir izsniegta būvatļauja NR. BV18-393-abv/L, kas stājas spēkā 3.maijā. Būvniecību ir ierosinājis SIA "Placēns", bet projekta autors ir SIA "Diānas Zalānes projektu birojs".
Jāpiebilst, ka izmaiņas piedzīvo arī citi tirgi Rīgā. Piemēram, nesen kļuva zināms, ka Pēc Āgenskalna tirgus sakņu paviljona arhitektoniski mākslinieciskā izpētes tomēr pieņemts lēmums to pilnībā demontēt, jo no kultūrvēsturiskā aspekta celtnei nav arhitektoniskās vērtības. Savukārt, lai atjaunotu Vidzemes tirgus pilnvērtīgu darbību Rīgas Centrāltirgus plāno piesaistīt investorus.

LASIET ARĪ: Šokējoši. Āgenskalna tirgus tiek iznīcināts, jo ienesīgo vietiņu noskatījis lielveikals LIDL

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
Aidžons 28.05.2018 10:52
Kāpēc neviens lidla šiltes laizītājs neiet piketēt pie Saeimas un Ministru kabineta, lai samazina PVN pārtikai, ūdenim, apkurei, gāzei, elektrībai? Bet visiem jau laikam dibenos svins, vieglāk tak tupēt pie datora un gudri muldēt par labo lidlu. Un nav te ko apelēt pie sirdsapziņas un vaidēt par pensionāru grūto dzīvi, kaut kā visi ir izdzīvojuši un šņabim pietiek vienmēr. Un izskatās, ka Lietuvā lidls ir sācis tirgot par normālām cenām, jo pietiek strādāt ar zaudējumiem, jāsāk beidzot arī pelnīt. Un tas, ka Lubānas tirgus pārdots lidlam, ir tikai pierādījums tam, ka cilvēks neprot organizēt tirgus darbu, jo ir vienkārši nejēga šajā biznesā. Un arī pierādijums tam, ka tirgi Rīgā mērķtiecīgi tiek iznīcināti, jo dažiem laikam nesanāk pietiekoši liels procents no mazajiem tirgotājiem, kurus tad vajag apsist.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV