Satraucoša informācija: Rīgā slepeni tikšot iznīcināts arī Lubānas tirgus. Tā vietā LIDL lielveikals

Āgenskalna tirgus sāga turpinās: Pļavnieku iedzīvotāji neizprot, kāpēc klusībā nojauks Lubānas tirgu, kur izdevīgas cenas un daudz vietējo mājražotāju.

Satraucoša informācija: Rīgā slepeni tikšot iznīcināts arī Lubānas tirgus. Tā vietā LIDL lielveikals
Komentāri[29] Bilžu galerija[8] 20.05.2018 20:10
Kāda Pļavnieku iedzīvotāja vērsusies pie portāla Nra.lv, paužot neizpratni par to, ka Pļavniekos nojauks Lubānas tirgu.
Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta?! Lubānas tirgus ir vieta, kur cilvēkiem, sevišķi ar zemākiem ienākumiem, izdevīgāk iepirkties, taču tam paredzēta nojaukšana
, vēsta arī portāls Tvnet.lv

"Man tāpat kā daudziem šajās blokmājās dzīvojošiem cilvēkiem (un mūsu vidū ir daudzi latvieši - par spīti mītam, ka šis ir tikai krievvalodīgo rajons) sāp, ka nupat kapu zvans skan arī mūsu Lubānas tirgum...
Vienkāršam cilvēkam, kam nav bankas kontā milzu iekrājumi no otkatiem vai kontrabandas darījumiem, tirgus ir svarīga iepirkšanās vieta, jo palīdz vismaz nedaudz ietaupīt. Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta?! Vai tas tāpēc, ka kaut kur ir labi iemaksāts un tagad projekts ir par visu varīti jādabū cauri?"


Iedzīvotāju rīcībā ir informācija, ka tirgus vietā taps kārtējais lielveikals - tieši blakus bērnudārzam. Tas būšot LIDL lielveikals, Vipi.tv noskaidroja no neoficiāliem, bet drošiem avotiem."Droši vien kāds projekta bīdītājs teiks, ka, lūk, būs piecas jaunas darbvietas un sakārtota vide, un autostāvvietas. Bet aizmirsīs pateikt par smagajām automašīnām, kas kursēs gar logiem turpu šurpu un izplūdes gāzēm, kas smacēs mūs visus. Protams, pavisam aizmirsies piebilst par būvniecības darbiem, kas notiks uz mūsu nervu un veselības rēķina - sākumā visu jauks nost tā, ka putekļi šķīdīs, bet tad sekos pāļu dzīšanas dunoņa un pēc tam jau varēsim sagaidīt arī visas pārējās “ekstras”, kas piedien - miskastes ar žurkām un pircēju mašīnu simtus," raksta iedzīvotāja.

DAŽI KĀRDINOŠI FOTO: LUBĀNAS TIRGUS


Fakti, kas esot zināmi: Lubānas tirgu nojauc, bet Lubānas ielā 113 a un 113 d ir izsniegta būvatļauja NR. BV18-393-abv/L, kas stājas spēkā 3.maijā. Būvniecību ir ierosinājis SIA "Placēns", bet projekta autors ir SIA "Diānas Zalānes projektu birojs".
Jāpiebilst, ka izmaiņas piedzīvo arī citi tirgi Rīgā. Piemēram, nesen kļuva zināms, ka Pēc Āgenskalna tirgus sakņu paviljona arhitektoniski mākslinieciskā izpētes tomēr pieņemts lēmums to pilnībā demontēt, jo no kultūrvēsturiskā aspekta celtnei nav arhitektoniskās vērtības. Savukārt, lai atjaunotu Vidzemes tirgus pilnvērtīgu darbību Rīgas Centrāltirgus plāno piesaistīt investorus.

LASIET ARĪ: Šokējoši. Āgenskalna tirgus tiek iznīcināts, jo ienesīgo vietiņu noskatījis lielveikals LIDL

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [29]

? 28.05.2018 10:42
Vai tad Rīgā trūkst tukšu vietu. Kāpēc atkal kādam kaut ko atņem. Tirgū strādāja cilvēki.
lubāniete 27.05.2018 22:35
šis ir genocīds pret rīdziniekiem
Mārīte Redņova 26.05.2018 23:02
Vēl varu piebilst. Vai tad trūkst vietu, kur veidot šo veikala tīklu, uz Lietuvu varam aizbraukt iepirkties, vai tad te arī nav tādu vietu!? Lietuvā arī veikali ir nomalēs nvis ļoti apdzīvotās vietās - centrā. Lubānas tirgus ir daydzu iecienīta iepirkšanās vieta un tirgu neviens veikals nepārspēs. Tur ir izvēle nevis jau safasētas preces.
Mārīte Redņova 26.05.2018 23:00
Nu ir atkal dilemma! Gribam to Lidl Latvijā, bet kādēļ kaut kas jālikvidē ,lai ieviestu jaunu, ko arī gaidām. Tā jau visu laiku ir bijis, vispirms kait ko iznīcinam, bet pēc tam ceļam no jauna! Vēl bļauj,ka nav naudas valstī!
Aleksandrs Plinta >> Mārīte Redņova 26.05.2018 23:01
nu ļoti po- boļševistki !...ar veco devīzi: ''Mi starij mir razrušim do osnovanija, a za tem...mi novij mir postrojim''...tikai hreņ sanāk...
! 25.05.2018 23:31
pareizi, par šo vajaga rakstīt un rakstīt
vēlētāja 25.05.2018 23:30
Rīgas domes attieksme paliek neciešama
pĀVESTS 24.05.2018 22:14
tAS NU BIJ VIENS NO SAKARĪGĀKIEM RĪGTIRGIEM
Es arī no Romas >> pĀVESTS 24.05.2018 22:15
A tev mamma neiemācīja, ka Caps Lock var arī izslēgt?
Baiba Lapsa 24.05.2018 22:12
Lubānas tirgus ir privāta bordele,visi tirgotāji tirgo šefa sagādāto gaļu ,tur nav nekāds privātais mājražotājs un ja kāds ar savu mantu rīkojas pēc saviem ieskatiem ,tad tas nevienam nav pa spēkam to mainīt.Lielveikali ir vieglāk kontrolējami un vai kādam rūp saglabāt kautko no Latvijas senču gardumu krātuves.Rīsim visi ķīmiju un būsim laimīgi.Viss jaunais nevis attīsta mūsu valsti ,bet iedzen lielākos sūdos.
Dace Salzemniece-Saleniece 24.05.2018 22:12
Tāpēc jau nojauks ka pārāk daudz vietējā prece Latvija taču ir jāiznīcina līdz saknei to taču pierāda ar reāliem darbiem mūsu gudrie Tautas kalpi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss