Veselības ministre Anda Čakša iet nekrietnā meļa Belēviča pēdās

Atkal skandāls.

Veselības ministre Anda Čakša iet nekrietnā meļa Belēviča pēdās
Komentāri[12] Bilžu galerija[8] 18.05.2018 17:55
Čakša, visticamākais, melojusi par „starptautiskajiem ekspertiem”, kuri esot atraduši „e-veselības” galveno kļūdu.

Veselības ministre Anda Čakša (ZZS), visticamākais, ir melojusi par „starptautiskajiem ekspertiem”, kas esot atraduši „e-veselības” galveno kļūdu, - ne ministrija, ne Nacionālais veselības dienests nespēj nosaukt ne konkrētos ekspertus, ne viņu pārstāvēto uzņēmumu, ne arī attiecīgā iepirkuma datus. Pirms divām dienām Čakša televīzijā publiski paziņoja, ka „starptautiski eksperti” esot „atraduši galveno kļūdu vienā no e-veselības moduļiem, kas bremzē visas sistēmas darbību”.Pēc bēdīgi slavenās e-veselības sistēmas divu līdz trīs mēnešu darba, kā televīzijā apgalvoja Čakša, esot pamanīts, ka dienas vidū sistēmas darbs bremzējoties. Tāpēc esot piesaistīti vārdā nenosaukti starptautiski eksperti, kuri pagājušajā nedēļā esot atraduši galveno kļūdu, kas „vienā no e-veselības moduļiem visu sabremzējusi”. Anonīmie eksperti esot solījuši divu mēnešu laikā visu sakārtot, apgalvoja Čakša. Taču, spriežot pēc visa, veselības ministre ir vienkārši melojusi. Pietiek avoti Nacionālajā veselības dienestā, kas oficiāli ir e-veselības sistēmas uzturētājs, apgalvo, ka neko neesot dzirdējuši par kādiem piesaistītiem starptautiskiem ekspertiem, kaut bez dienesta iesaistes to darbs nebūtu iespējams.

LASIET ARĪ: Vai cik 'skaisti'! Daudzus tūkstošus pelnošā ministre Čakša esot aizmirsusi apmaksāt savu dzemdību pakalpojumus

Devītajā gaidību mēnesī apprecas veselības ministre Čakša - JAUNĀ VĪRA FOTO


„Tas ir veikls ministres triks, lai uz pāris mēnešiem apklusinātu presi ministres demisijas draudu saistībā un vēlēšanas taču arī tuvojas! Pēc pāris mēnešiem izrādīsies, ka vajag "vēl laiku" un tad jau vēlēšanas, un uzkraus visu šo citiem plus vēl paprasīs 5 miljonus tās uzlabojumiem,” – tā savukārt Pietiek raksta kāds informēts lasītājs.

Pēc visa spriežot, lasītājam varētu būt taisnība. Ne Čakša, ne ministrijas komunikācijas nodaļa jau divas dienas nav spējuši nosaukt ne konkrēto ekspertu vārdus/uzvārdus un kontaktinformāciju, ne arī uzņēmumu, ko pārstāv šie „starptautiskie eksperti”.

Vēl zīmīgāk ir tas, ka ministrijas mājas lapā iepirkumu sadaļā nav atrodamas ziņas par to, ka būtu veikts šāds iepirkums par ārvalstu ekspertu piesaisti e-veselības sistēmas kļūdu noskaidrošanai un novēršanai, bet ne Čakša, ne ministrija nesniedz nekādu informāciju par šādu iepirkumu, kādam it kā būtu vajadzējis tikt veiktam.

Tieši tāpat neko no šīs informācijas nespēj sniegt arī Nacionālais veselības dienests. Pašlaik abām iestādēm jau ir nosūtīti oficiāli informācijas pieprasījumi, kas ieviesīs skaidrību – vai tiešām veselības ministre ir publiski melojusi.

Kā zināms, iepriekšējais veselības ministrs Guntis Belēvičs amatu zaudēja tieši pēc tam, kad publiski tika pieķerts melos. Tāpat kā Čakša arī viņš bija premjera Māra Kučinska politiskais kolēģis.

Raksts pirmoreiz publicēts Pietiek.com.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [12]

Ingrida --Lāma-- 21.05.2018 18:50
IEDODIET VIENU NO TĀ BARA,KURŠ NEMELOTU!!! 8) 8) 8)
Māris Ostrovskis 21.05.2018 18:47
Vaitad tajá brandžá var citádi?Jaesi Vilku bará gaudo lìdz jaari neesi vilks
Biruta Bondarenko [SKREBELE ] 19.05.2018 22:10
Nu kaapeec tad zhnjaudzas ar to DEMISIJU? Ja reiz nejeedz neko pareizi dariit,tad lai seezh maajaas un tamboree zekjes.Bet velk visas kaartojamaas lietas visi kungi kaa spraagushu kakji,taapeec jau valstii NAV KAARTIIBAS un arii nebuus,kameer par ministriem buus saseedinaati taadi,kam nav speejas logjiski domaat,kas redz tikai biezus naudasmakus un podus ar zelta malinjaam.
yes 18.05.2018 23:58
Zagle paliek zagle! Kad tad reiz pa visām reizēm viņu saeima atstādinās no darba! Ko nozīmē šī visatļautība! ABSOLŪTĀ AHARHIJA LATVIJĀ!!!!
Jautrīte Krūmiņa 18.05.2018 19:52
Tagad skaidri redzams kāda viņa ir un tas jau lasāms viņas sejā man visi jūs pie vienas vietas kā tik izplest naudu ko varu iebāzt kabatā un jūsu e-veseliba mani nemaz neinteresē tikai maksājot un maksajiet
Gints Donavs 18.05.2018 19:52
Vaig saukt pie atbildības,visi viņi MEĻI !!!!!!!
vilnis berkmanis 18.05.2018 19:51
naudu, naudu, naudu....
Ligita Tetere 18.05.2018 18:28
Bija tak Belēvica padomniece,kā tad var savādāk būt.
Mūū >> Ligita Tetere 18.05.2018 18:29
Pilnīgi man no mutes vārdus izņemi ārā:))
aldis >> Ligita Tetere 19.05.2018 21:28
vai tik beļevičš nesanāk arī ķirzakas īstais tēvs?
Eriks 18.05.2018 18:26
Visi viņi politiķi mūs krāpj, drāž, izmanto!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss