Pēc spīdzināšanas policijā maniaki slepkavības vietā palīdz atrast izvarotās Līgas apakšveļu un kurpes

Lūk, arī bandītu foto. Viņiem draud mūža ieslodzījums.

Pēc spīdzināšanas policijā maniaki slepkavības vietā palīdz atrast izvarotās Līgas apakšveļu un kurpes
Komentāri Bilžu galerija[18] 11.05.2018 17:00
Indijas policija uzskata, ka Keralā noslepkavotās Latvijas pilsones Līgas Skromanes lietā aizturētie vīrieši ir vienīgie vainīgie, līdz ar to jauni aresti nav gaidāmi, vēsta Indijas mediji. Likumsargi pārliecināti, ka slepkavībā nav iesaistīti citi cilvēki. «Tas nebija atriebības motivēts uzbrukums, kura plānošanā un īstenošanā bija iesaistīti daudzi cilvēki. Tas bija spontāns noziegums, ko pastrādāja divi cilvēki, kuri ir arestēti,» medijiem sacīja policijas pārstāvis.

Abi aizturētie, kuri Indijas medijos identificēti kā brāļi Umešs un Udajans, izmeklēšanas ietvaros tikuši aizvesti uz nozieguma vietu. Policija arī esot cerējusi, ka aizturētie palīdzēs atrast divus nozīmīgus pierādījumus - Līgas apavus un apakšveļu. "Esam ieguvuši vairākus pierādījumus un ceram turpmākajās dienās atrast vēl citus", - sacījis policijas pārstāvis. Maniaku bildes fotogalerijā.Mediji vēsta, ka aizdomās turamie Līgu sazāļojuši ar psihotropu vielu un ar laivu aizveduši uz nomaļu, mežainu vietu, bet vēlāk viņu izvarojuši un nožņauguši.

Līgas mirstīgās atliekas tika atrastas Thiruvananthapuramā 20.aprīlī - vairāk nekā mēnesi pēc pazušanas. Apsūdzēto radinieki apgalvo, ka viņi atzinušies noziegumā pēc pamatīgas spīdzināšanas policijā. Radinieki arī sacīja, ka pretēji policijas versijai Umešs un Udajans nebija saistīti ar tūrisma nozari, jo slikti zina angļu valodu. Kaimiņi sacīja, ka Udajans bija santehniķis, bet Umešs strādāja pārtikas piegādes firmā.

Tikmēr štata policijas priekšnieks šomēnes paziņoja, ka visiem izmeklēšanā iesaistītajiem policistiem ir piešķirts goda žetons par izcilu darbu.

Keralas štata valdības iestādes pagājušonedēļ kremēja Līgas mirstīgās atliekas, lai gan štata Cilvēktiesību komisija neilgi pirms tam izdeva rīkojumu, ka viņa jāapbedī.

Līga Skromane bija ieradusies Keralas štatā kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga Skromane, kura cietusi no smagas depresijas, pazuda 14.martā pēc tam, kad bija atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā.

Abas māsas ir Latvijas pilsones, kuras ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV