Pirms zvērīgās nogalināšanas latviete Līga Indijā izvarota grupveidā

Pirms zvērīgās nogalināšanas latviete Līga Indijā izvarota grupveidā
Komentāri[8] Bilžu galerija[12] 03.05.2018 17:05
Indijā nožņaugtās Latvijas pilsones Līgas Skromanes slepkavībā atzinušies divi cilvēki, kuri atrodas policijas apcietinājumā, vēsta āgentūra LETA, atsaucoties uz Indijas laikrakstu Statesman.

Tiek ziņots, ka viens no viņiem esot kāds vīrietis, kurš piedāvā eskorta seksuālos pakalpojumus, kā arī viņa palīgs. Viņi policijai atzinušies, ka Skromani nogalinājuši izvarošanas laikā. Abi policijas apcietinājumā atrodas jau nedēļu. Viņi atzinušies tikai pēc vairākkārtējas nopratināšanas. Abi iepriekš bija teikuši, ka redzējuši Skromani Kovalamā, tomēr neesot viņu nogalinājuši. Līgas Skromanes māsa Ilze paziņojusi, ka Līga tiek kremēta 2018.gada 3.maija vakarā. Preses konferencē trešdien Ilze pavēstīja, ka pēc kremēšanas pelni tiks nogādāti Latvijā.Līķis tika atrasts Keralas štata Thiruvananthapuramas pilsētā sešus kilometrus no Kovalamas kūrorta, uz kuru kāds autorikšas vadītājs esot aizvedis Līgu pirms viņas pazušanas 14.martā.

Līga Skromane bija ieradusies Keralas štatā kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga Skromane, kura cietusi no smagas depresijas, pazuda 14.martā pēc tam, kad bija atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā.

Abas māsas ir Latvijas pilsones, kuras ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā. Ilze paziņoja medijiem, ka Līga varbūt tiktu izglābta, ja policija būtu ātri reaģējusi uz 14.marta ziņojumu par viņas pazušanu.

Saskaņā ar policijas versiju uzbrucēji var būt nožņauguši Līgu un mēģinājuši pakārt līķi kokā, lai imitētu pašnāvību, bet līķis nokritis. Šo versiju apstiprina līķa novietojums, kā arī koku zaru un citu materiālu izpēte.

LASIET ARĪ: Nocirsta galva. Zvērīgi sakropļotu Indijā atrod ilgstoši pazudušās Latvijas pilsones Līgas Skromanes līķi

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Šaubīgā 04.05.2018 23:07
Kaut kas jau tur tiek noklusēts no radinieku puses....Kāpēc teikt māsai,ka sāp galva un paliks mājās,bet kā māsa aiz durvīm, tā viena prom uz pludmali. Tā parasti dara atkarīgie,kurus mēģina atturēt no kaitīgiem ieradumiem. Droši vien meklēja narkotikas, jo kaut kur bija minēts kaut kas par narkodīleriem, bet atrada pavisam ko citu.... Bēdīgi,tādu galu neviens nav pelnījis. Visu cieņu māsas pašaizliedzībai,uzticībai,uzņēmībai
Ieva 04.05.2018 01:42
Dīvaini ir tas, ka Līga, nepasakot māsai ,viena aizbrauca uz pludmali....Tad notika tas, kas notika .
Raimondas Straume 04.05.2018 01:14
Sameklēja ajūrvēdisko atklāsmi Indijā? Varbūt izklausās ciniski, bet ir pamācoši citām atklāsmes meklētājām atpalikušajā un mežonīgajā Indijā. Parasti pēc konsultācijas ar vietējo klaunu - krāpnieku, faķīru, kurš rij dzīvas kobras, atbrauc uz Latviju un māca visus ''pareizi'' dzīvot...
oma 03.05.2018 20:58
to jau varēja gaidīt jaunas simpātiskas meitenes pie tiem mežoņiem-prātiņ nāc mājās labi ka otra vēl dzīva
Fakirs 03.05.2018 18:59
Lai tik brauc! Ajūrvēdas atklāsmi iegūs...
Šoks tiešām 03.05.2018 18:35
Tik drausmīga sāga nav bijusi kopš recidīvista maniaka Rogoļeva laikiem, vēl LPSR laikos
Inna 03.05.2018 18:25
cik nu vien drausmīgi ar jaunu cilvēku kaut kas var notikt, tā te arī ir noticis. Vājprāts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: