Izgāšanās! Pēc sabiedrības un mediju nosodījumiem skandalozais Abu Meri no TV zvaigznes statusa atteicies

Skandalozais sieviešu mīlētājs Hosams Abu Meri pirms vēlēšanām saņēma sabiedrības nosodījumu par zīmēšanos zilajos ekrānos.

Izgāšanās! Pēc sabiedrības un mediju nosodījumiem skandalozais Abu Meri no TV zvaigznes statusa atteicies
Komentāri[3] Bilžu galerija[24] 16.04.2018 08:16
Jau vēstījām, ka politiķis un ārsts Hosams Abu Meri aprīlī debitē televīzijā, kanālā LNT vadot raidījumu "Dzīvīte brīvdienās". Tā būšot Latvijas simtgadei veltīta stāstu sērija par 12 personībām, kuras savu dzīvi veltījušas medicīnai. Tikmēr līdz šim arābu izcelsmes libānietis savu atpazīstamību bija veidojis uz skaļu romantisku attiecību fona - lieliska iespēja, kā iekļūt dzeltenajā presē un visos interneta portālos. Personīgās dzīves kaislības - labākais un garšīgākais lasītājiem. Izcila reklāma. Tāpat aktuāls viedoklis, ka bez populārās politiķes Lindas Mūrnieces iesaistes un palīdzības, libānietim nebūtu bijis tik gluds ceļš uz politikas virsotnēm. Visticamāk, tāda ceļa nebūtu vispār...

Gunta Bojāra raidījumā Tieša runa 2018.gada 28.martā izskanēja nopēlumi Hosama Abu Meri virzienā - sak', pirms vēlēšanām šāda izrādīšanās kļūstot par TV zvaigzni nav sevišķi korekta un godīga pret sabiedrību.


Plašu ažiotāžu izraisīja ziņa, ka politiķis un gastroenterologs Hosams Abu Meri kļuvis par LNT raidījuma "Dzīvīte brīvdienās" stāstu cikla, kas veltīts izcilām latviešu personībām medicīnā, vadītāju. Tagad viņš izplatījis paziņojumu, ka atteicies no turpmākas raidījuma vadīšanas.


Pēc tam, kad tapa zināms, ka Abu Meri izvēlēts par raidījuma vadītāju, sociālo tīklu lietotāji neslēpa savu sašutumu, ka viņš vēlēšanu gadā ticis pie iespējas gozēties TV ekrānos. Visbeidzot Hosams pirmdien, 9. aprīlī, "Twitter" tīklā paziņojis, ka atteicies no darba televīzijā.

"Daži kolēģi Saeimā un draugi ārpus tās, šķiet, padevušies priekšvēlēšanu trakumam. Mieru, tikai mieru – esmu atteicies no turpmākas raidījuma vadīšanas, līdz šim safilmēto gan vēl redzēsiet. Vienmēr esmu bijis un būšu, pirmkārt, ārsts, viss pārējais – pakārtots," informējis Abu Meri.

Saeimas deputāte Inga Bite, Tviterī vēsta, ka "Hosamam Abu Meri tomēr būtu jāizvēlas – būt politiķim vai TV sejai, jo abi vienlaicīgi nav pieļaujami". Tāpat uzskata citi partneri, vēlētāji un masu mediji.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
vi vi 25.04.2018 22:50
Kas vinam -bus harems tikumiskas latvietes izsalkusas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV