Miljonāra meitas nāk klajā ar skarbu info: Elīnas Dzelmes-Maliginas mantkārībai uz iespējamajiem miljoniem vairs nav robežu

Vai pašas Elīnas noslēgtā laulība ar miljonāru arī nav apšaubāma?

Miljonāra meitas nāk klajā ar skarbu info: Elīnas Dzelmes-Maliginas mantkārībai uz iespējamajiem miljoniem vairs nav robežu
Komentāri[12] Bilžu galerija[14] 13.04.2018 19:40
Irinas Maliginas un Nikas Saveļjevas - Valērija Maligina meitu - atklātā vēstule:

Šajās dienās mēs saņemam daudz atbalsta apliecinājumu un izturības vēlējumu no mūsu tēva Valērija Maligina draugiem, kolēģiem, paziņām un tiem, kuri saņēmuši atbalstu viņa plašās sirds un dāsnuma dēļ. Pēc pēdējās dienās izskanējušās informācijas publiskajā telpā mums visiem sajūtas ir ļoti līdzīgas — tēvs ir pelnījis cienījamu attieksmi, nevis nomelnošanu no saviem it kā tuviem cilvēkiem. Viņa sievas Elīnas Maliginas lēmums kavēt mantojuma procesu un prasīt testamenta atcelšanu tiesā, kā vienu no argumentiem izmantojot viņa rīcībspējas apšaubīšanu, liek uzdot jautājumus par šāda soļa patiesajiem motīviem. Kādu mērķu vadīta Elīna vēlas apšaubīt testamentu, kuru tēvs sastādījis neilgi pirms laulības noslēgšanas ar Elīnu 2016. gadā?


Atbilstoši likumam Elīna Maligina kā laulātā var izprasīt neatņemamo mantojuma daļu, proti, vienu astoto daļu no mantojuma apmēra, tāpēc viņa ir vērsusies ar iesniegumu pie notāra. Tomēr, acīmredzot, ir par maz, un viņa iesniegusi prasības pieteikumu tiesā par testamenta apstrīdēšanu, tādējādi pretendējot uz daudz lielāku mantojuma daļu. Vienīgi neskaidrs paliek jautājums, kur šeit loģika, ja no vienas puses testamentu atzīst, pieprasot daļu, kas pienākas atbilstoši likumam, tomēr no otras puses — apstrīd tiesa?


Vēlamies vērst uzmanību — ja jau tiek iets tik tālu un no sievas puses tiek apšaubīta pat mūsu tēva rīcībspēja, lai par katru cenu apstrīdētu testamenta autentiskumu, vai nerodas loģisks jautājums — vai 2016. gadā noslēgtā laulība arī nav apšaubāma šo pašu viņas minēto “iemeslu” dēļ? Mūsu skatījumā izmantotie argumenti ir necienīgi, nemaz nerunājot par loģikas trūkumu.

Kā redzams, pašlabuma tīkošana un mantkārība var ņemt virsroku, mudinot pārkāpt jebkuras robežas. Nenoliedzami — ikvienam ir tiesības apstrīdēt dažādu dokumentu autentiskumu, tomēr jāvērtē, kādi argumenti tiek lietoti un kādas ētiskās robežas tiek pārkāptas.

Mūsu mērķis ir saglabāt “Olainfarm” kā vienu no vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem un farmācijas nozares līderiem un radīt priekšnoteikumus tā turpmākai sekmīgai attīstībai. Mums ne prātā neienāktu rīkoties apšaubāmā veidā pretēji ikviena mantinieka likumīgajām tiesībām, likumam vai pretēji mūsu tēva pēdējai gribai.

Ikviens savā dzīvē veic dažādas izvēles, un mums nav ne vēlmes, nedz tiesību tēvam kaut ko pārmest. Tāpat kā mēs apzināmies, ka par savu rīcību un kļūdām esam atbildīgas pašas. Viņa vārds un paveiktais ir daudzkārt lielāks par atsevišķu personu mantkārību un izmantotajām metodēm.

Un visbeidzot — par publiskajā telpā izskanējušo informāciju par it kā pazudušo somu, kas patiesībā nekur nebija pazudusi. Jau iepriekš soma un tajā atrodamās mantas, tostarp kredītkartes, atbilstoši likumā noteiktajai procedūrai tika aprakstīta un iekļauta mantojuma sarakstā. Kā gan var atrast to, kas nekad nav pazudis?

LASIET ARĪ: Miljonārs Maligins testamenta sastādīšanas brīdī esot bijis narkotiku un citu bohēmisku vielu reibumā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [12]

Andis >> neka personīga 18.04.2018 16:29
Uz kara takas uzkāpa tieši vecākā meita,ko tagad sūkstās?Izrīkojās arī ar visam bērēm pretīgi.
Līga Kalāce 16.04.2018 07:56
Ja jau Elina Maligina apsauba testamentu balstoties un Valerija Maligina ricibspeju, tad jau nebija ari ricibspejigs, kad laulajas ar Elinu Dzelmi, tatad vinai nepienakas nekas, jo laulibu var anulet, ka nebijusu.
Ligita Tetere 16.04.2018 07:56
Vismankārīgākā šajā sāgā protams ir tieši vecākā meita,interesanti kurš un par cik uzcepa šo vēstuli.
Līga Kalāce 16.04.2018 07:55
Kapec tad tiesi vecaka meita? Ko tad vina tadu ir izdarijusi, vina vismaz neruna mulkibas par miruso tevu.
Ilga Krafte 16.04.2018 07:46
Tāda kasīšanās ir nejauka , Kā testamentā rakstīts ,tā tam jābūt .jo tas taču izpildīts pie pilna saprāta , Neviens jau nedosies laulībā ar nepilnvērtīgu cilvēku ,tātad bija viss kārtībā ,kad tapa par sievu Maliginam . Kas notika vēlāk ,nav nozīmes . Jā ,nauda dara traku ,bet taisnībai jābūt visādā gadījumā .
Ligita Tetere 15.04.2018 17:22
Jeb tomēr meitu mantkarībai nav robežu,cik samaksāja šīs vēstules rakstītājam,gan jau ne mazu naudu!!!!Sekojot līdzi visai šai Maliginu sāgai nebūt neliekas,ka Dzelme ir mantkārīga,bet gan tieši vecākā meita.
Mārīte Redņova 15.04.2018 17:21
Viņas ir m e i t a s! Tādas sievas var būt nez cik. Kādeļ gan sastāda testamentus!?
berniem >> Mārīte Redņova 19.04.2018 18:33
lieli bērni ir pieauguši ar savām jaunajām dzīvēm, partneris ir tas, kas ir sirdij un ar ko tu visu dali un vīrs un sieva ir vistuvākie cilvēki nevis bērni, kas bieži vien atnāk paņemt nevis dod. Laikam maritei vira nekad nav bijis un nebūs, ja tādas muļķības raksta
Mokka 14.04.2018 11:10
Vajadzēja Cilindram dēlu dzemdēt, nebūtu jāiepinās ar visu šito visu liekēžu krievu varzu. Turies, Elīna! Tu esi malacis! Par to, kā Tu to veci, par to es visu veco, pamesto sievu vārdā Tevi cienu! D:
Mārīte Redņova 13.04.2018 21:04
Es jau agrāk tā teicu- ja testaments sastādīts narkotiku ietekmē, kātad ar laulību ? Tas jau bija pēc testamenta sastādīšanas! Tad jau viņš bija vēl lielāka eiforijā! Drīzāk viņš šaubijas ,ja pirms tam sastādija testamentu! Elita, viņš nebija drošš par tevi! Riebjas cilvēki, kas spekulē ar cilvēka godu, cieņu.
Selīna 13.04.2018 20:20
Zažralas! Elīna!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss