Miljonārs Maligins testamenta sastādīšanas brīdī esot bijis narkotiku un citu bohēmisku vielu reibumā

Teju seriāls! Tas nebeidz turpināties ar jauniem skandāliem. Lūk, kā notikušo pasniedz skandalozā atraitne Elīna.

Miljonārs Maligins testamenta sastādīšanas brīdī esot bijis narkotiku un citu bohēmisku vielu reibumā
Komentāri[7] Bilžu galerija[13] 10.04.2018 18:16
Pāragri mirušā miljonāra un Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina vērsusies tiesā ar jaunu prasību, kurā apstrīd sava vīra sastādīto un nesen nolasīto testamentu, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Elīnas Maliginas iespējamajā prasībā tiekot minēts hronisks alkoholisms, narkotiskās un psihotropās vielas, kas ietekmējušas mantojuma atstājēja gribu un nespēju saprast savas darbības.Elīna Maligina kā prasītāja esot gatava šos faktus pierādīt ar liecinieku liecībām. Lietas atbildētāji ir pārējie mantojuma saņēmēji - atraitņa trīs meitas un viņa māte. Vairāk par šo lasiet žurnālā Kas Jauns.

Tikmēr tauta un sabiedrība neklusē. Kuluāros runā, ka dažnedažādas atkarības esot lietojuši abi mīlnieki. Turklāt vairāki sabiedrības locekļi vēstījuši, ka šīs "lietiņas" esot darītas arī pirms liktenīgā letālā rezultāta un, iespējams, esot pārdozēts.

Lūk, vēl kāds tautas pārstāvju viedoklis:

"Ja jau viņš bija tādā stāvoklī, ka nebija spējīgs sastādīt jaunu testamentu, tad kur teikts, ka viņš bija adekvāts, ka slēdza laulību ar atraitni? Atraitne spēlējās ar uguni! Ka nesanāk, ka pārējie mantinieki tieši šo argumentu izvirza par prioritāru, lai iesniegtu prasību par laulības atzīšanu par spēkā neesošu. Būs grūti pierādīt, ka nelaiķis zaudējis saprātu tieši pēdējā pusotrā gadā. Un, ja nu agrāk?"

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [7]

UH! 15.04.2018 00:04
Nu gan murgo naudas dēļ. Elīna, rimsties nu! Tu jau tā esi meitas nokaitinājusi, ka nepieprasa Tev med.ekspertīzi, vai ar galvu viss kārtībā?! Nu nezaimo Maligina k-ga piemiņu! Paskaties daudzajos foto uzņēmumos, tie ļoti daudz pastāsta par jūsu dzīvi un, ja palasa Tavus komentārus, intervijas, vēstuli publisko, nu un tagad visu šo murgu, diez kas nav, Elīna.Izskatās,ka pilns rublis nav. Nodzini Tu Valērija k-gu ne pa jokam-ar bomžu ballītēm, dzeršanām u.tt..
Vai Tev nepietiktu tās naudas, ko tāpat būtu dabūjusi?! Padomā, ko dari, biji jau itkā cietējas lomā nokļuvusi, bet pēc šīs publikācijas- saliec kopā to gaudu vēstuli un šo te murgu, padomā, ka tik tiešām nepiepresa medicinisko ekspertīzi Tev.
zigrida 11.04.2018 09:31
Man patīk -viss naudas dēļ.Būtu norakstījuši slimnīcām vai bērniem,
lai nav jāplēšas.
par mūķeni 10.04.2018 19:00
Sagājusi sviestā
Mārīte Redņova 10.04.2018 18:59
Kā viņa to zin??? Tad jau, kad precējās arī nebija normāls? Tad tā laulība nav īsta!!! Ko gan viņa var murgot! Vai viņa arī nav visu laiku zem narkotikām, kurš gan pieņems testamentu no apreibināta cilvēka, riskēs ar savu darbu? Elīna atmosties no savu narkotiku murgiem.
Elisa Meijere 10.04.2018 18:58
nepārrakstija testamentu uz Elīnu, tāpēc slims, nodzēries psihopāts. Kautko jau būtu atstājis, ja zinātu, ka nāve tik tuvu.nesmuki, tagad Elīna zaimo piemiņu, vai tad savādāk nevarēja tikt pie savas daļas!!
Unio 10.04.2018 18:57
Ko gan vēl šī slimā sievišķe speš izdomāt?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss