Vai godīgi? Skandalozais sieviešu mīlētājs Abu Meri pirms vēlēšanām kļūst par TV zvaigzni

Kāda sakritība! Īsi pirms Saeimas vēlēšanām pa skuju taku aizejošās Vienotības politiķis vadīs raidījumus televīzijā.

Vai godīgi? Skandalozais sieviešu mīlētājs Abu Meri pirms vēlēšanām kļūst par TV zvaigzni
Komentāri[36] Bilžu galerija[8] 29.03.2018 08:04
Politiķis un ārsts Hosams Abu Meri aprīlī debitēs televīzijā, kanālā LNT vadot raidījumu "Dzīvīte brīvdienās". Tā būs Latvijas simtgadei veltīta stāstu sērija par 12 personībām, kuras savu dzīvi veltījušas medicīnai.

"Katram cilvēkam ik pa laikam dzīvē ir vajadzīgs jauns izaicinājums. Man tāds ir TV raidījuma vadīšana," žurnālam Privātā Dzīve sacījis Hosams Abu Meri.Tā būs vīrieša debija televīzijā. "Piekritu to darīt divu apsvērumu dēļ. Pirmkārt, raidījums tiek veidots Latvijas simtgades ietvaros. Tāpēc atteicos no samaksas par raidījuma vadīšanu. Otrkārt, stāstīšu par 12 Latvijas ārstiem. Došos ciemos un ļaušu skatītājiem iepazīt viņus no citas puses – ārpus ārsta kabineta," saka Vienotības politiķis.

Tikmēr līdz šim arābu izcelsmes libānietis savu atpazīstamību veidojis uz skaļu romantisku attiecību fona - lieliska iespēja kā iekļūt dzeltenajā presē un visos interneta portālos. Personīgās dzīves kaislības - labākais un garšīgākais lasītājiem. Izcila reklāma.

Tāpat pastāv viedoklis, ka bez populārās politiķes Lindas Mūrnieces iesaistes un palīdzības, libānietim nebūtu bijis tik gluds ceļš uz politikas virsotnēm. Vai arī tāda ceļa nebūtu vispār...

Gunta Bojāra raidījumā Tieša runa 28.martā izskanēja nopēlumi Hosama Abu Meri virzienā - sak', pirms vēlēšanām šāda izrādīšanās kļūstot par TV zvaigzni nav sevišķi korekta un godīga pret sabiedrību.

Izsakiet arī savu viedokli komentāru sadaļā.

LASIET VĒL:

TV dīva Linda Krūmiņa. Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns


Kas šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama Abu Meri īsto dzīves sievieti?


Ātri gan! Pēc šķiršanās no Lindas Mūrnieces Hosamam Abu Meri jau cita meitene

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [36]

Mārīte Redņova 08.04.2018 00:26
Nu re cik viegli tikt par deputātu, sameklē sev brūti no tām aprindām un kandidē! Un kā tad ar ticamību vēlēšanu rezultātiem? Tā jau tik vienkārši tauta nevēl par svešu kungu?
rommels 31.03.2018 23:16
kad iemīlamies-
tad trusikos un gumijniekos
a pecāk maksā i par kaimiņbērniem!
pensijā,pat var gadīties zem eglītes!urāā!dzīvoju brīvā kompartijas latvijā un gaidu zārku urāā!lai dzīvo brisele un nato-esam gandrīz zārkā,a kompartijas biedri zelta bedrē-tautas sviedru nopelnītajā!hitlera seriāls ar slepkavu piedevām no valdības!
rommels 31.03.2018 23:08
nekad nevar zināt,kas nu kuram vai kurai aiz ādas!baltai rasei grūtāk ja mīl!tiem zēniņiem mīla pēdējā vietā!pasaulē tagat ir divu veidu islāms viens ir kā saka jūdajisti-teroristi,kam prātā karš un kalpot pentagonam!otri ir mierīgie!afganistānas madžehedi bija mierīgie!tie nebija gustā!abu ir musulmanis,kas vēlas harēmu!tetas nav piedienīgi,ta cope pa vienai!nu gaidīsim,kad būs harēms ieb nāk-košā!
ogo 31.03.2018 17:48
Tāda ir dzīve - mīlam - šķiramies un aTKAL IEMĪLAMIES ... UN TĀ JOPROJĀM
Zigrida Klavina 29.03.2018 22:19
Tāda sajūta, ka viņš jūtās kā saimnieks savā zemē.
zinu 29.03.2018 14:31
Pretigi izrikojaas ar Murnieci, vinju kraapjot
Oka 29.03.2018 11:38
Spēcīgs vecis! Un zin ko dara, ja latvju mei'čas ir tik naivas un dumjas, tad jau groži rokā un var sākt taisīt sev karjeru! Un to viņš pieprot supper labi. Un gan jau nākošā būs noteikti kāda oligarha atvase un Abidabi iepeldēs naudīgos ūdeņos
Edite Sprenka /Klubure/ 29.03.2018 10:18
Ielidenis. Tagsd jau ar jaunas brutes palidzibu televizija ielidis.Plasa profila specialists. Dakterid. Deputats unTVzvaigzne. Atgadinu ka diennakti ir tikai 24 stindas.Labi darbus visus padarit tad nevar ja kartigi strada.Rodas jautajums kas cietis pacienti vai tie kas ieveleja par deputatu.
Anna 29.03.2018 09:59
Smuks vīrietis!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss