Kas ir Abu Meri jaunā mūza? Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns

TV dīva Linda Krūmiņa.

Kas ir Abu Meri jaunā mūza? Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns
Komentāri[16] Bilžu galerija[8] 24.03.2018 19:19
Latvijas Televīzijas Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa vairākus gadus baudīja brīvas sievietes statusu un bija viena no iekārojamākajām galvaspilsētas līgavām. Krūmiņa jau no vidusskolas laika ir strauji kāpusi pa karjeras kāpnēm, būdama apveltīta ne tikai ar pievilcīgu ārieni, bet arī stingru raksturu, lielām darba spējām un atjautību, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Jau dzimtajā Bauskā, mācoties vidusskolā, Linda Krūmiņa sevi pierādīja kā mērķtiecīgu, izdarīgu un pat ar dumpinieces raksturu apveltītu jaunieti - par to liecina kaut vai fakts, ka viņa panāca 11. klasē brīvu mācību apmeklējumu un iesaistījās vietējās avīzītes «Atspulgs» darbā, tā pārliecinoties, ka viņas īstā vieta ir žurnālistikā.Žurnālistiku viņa devās studēt uz Rīgas Stradiņa universitāti. Protams, Lindu ar viņas modeles augumu un izskatu ievēroja arī modes darboņi, aicināja uz kastingiem, viņai pareģoja pat lielisku modeles karjeru, tomēr daži «nepiedienīgi piedāvājumi» un piedzīvojumi Lindu atvēsināja! Otrā studiju gada sākumā 19 gadu vecumā Lindai piedzima dēls. Paldies vecākiem, kas palīdzēja Artūru izauklēt un izaudzināt, tādējādi Lindai pat nevajadzēja izmantot akadēmisko atvaļinājumu.

Linda mērķtiecīgi veidojusi savu karjeru, izmēģinājusi savas spējas un krājusi pieredzi dažādos preses izdevumos un TV raidījumos.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā Vakara Ziņas, www.vz.lv

LASIET ARĪ: Linda Mūrniece dusmīga par bijušā jauno mīlu: Kas tad šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama īsto?


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [16]

Una 26.03.2018 14:17
Harēmas karalis!
in 26.03.2018 11:35
nesaprotu tas sievietes,kas izšķiras un tad seko bijušā dzīvei-izšķīraties-tad arī dzīvojat tālāk katrs savu dzīvi....
Mirdza 25.03.2018 12:57
Bet vai tad nu jaunai Lindai ir vajadzīgs tas...āzis.... vai latviešu vīrieti nevar dabūt ?....
Gunta 24.03.2018 23:51
Nu bet apakšžoklis jaunajai Lindai gan tāds stallonisks!Vēl kādi 3 gadi un viņa varēs piedalīties filmā Žokļis 5!!!!!!!!!!!Un Hosams atkal atradīs savu kārtējo LINDU 3!!!!!bĻA,RĒKA NĀK!!!!
Baiba 24.03.2018 23:47
Nu,,,Hosamam ta reliģija un nacionalitate ne Latvieša,tādēļ temperaments ar vešzemju ,citas nacionalitātes un maks tāds diezgan pasmags,amats ui ku ienesīgs,Mātes un tēva un sieviešu lutināts,,,,NU ATVAINOJIET,ĪSTS UN NATURĀLS EGOISTS!!!!!!!!!Ziniet HOsam,jūs neesat DIEVS,UN NEDRĪKSTAT SPĒLĒTIES AR CILVĒKU JŪTĀM!!!!!Jūs izpostāt sievietēm dzīvi!!!!Jums reiz par to nāksies atbildēt.Tagad jūs domājat ar pēcpusi un pie tās piederošajiem elementiem!!!!!Neviena cilvēka dzīve nav riču raču spēle!!!!!Piedodiet bet jūs sievietes izmantojat un izmetat kā izlietotus prezervatīvus!!!!Kauns jums HOSAM,KAUNS.DIEVS,HOSAM NAV AKLS,TAS VISU REDZ!!!!!
Bauska 24.03.2018 22:30
Prieks, ka Hosamam patīk jau otrā meitene no Bauskas!
Lūcija Bubete 24.03.2018 21:13
Tas taču nav nekāds jaunums. Mūsu pašu vīrieši maina sievietes kā sasmakušas zeķes, bet Abu Meri dzimtajā pusē bez harēmas nemaz dzīvi nevar iedomāties.
Velga Ķeniņa 24.03.2018 21:12
Nu ko varat ņemties par citu cilvēku dzīvi?Ja savējā ir tik slikta,tad mainiet to,nevis nodarbiniet savu prātu ar svešas dzīves apspriešanu.Ticiet man -tie,kam viss ir ok-viņiem nospļauties par Jūsu uzskatiem un negācijām.
Harijs Strads 24.03.2018 21:00
Par slavenībām varētu saukt tautā mīlētus māksliniekus,bet ne jau babaja bijušo un jauno aizraušanos.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss