Abu Meri iepriekšējo Lindu 'nomainījis' pret daudz jaunāku Lindu

Abu Meri iepriekšējo Lindu 'nomainījis' pret daudz jaunāku Lindu
Komentāri[29] Bilžu galerija[12] 21.03.2018 05:56
Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri pēc šķiršanās no bijušās iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces ir atradis jaunu mīļoto. Un jāteic arī stipri jaunāku - TV zvaigznei Lindai Krūmiņai ir 38 gadi, bet ekspolitiķei Lindai Mūrniecei 48 gadi. Pašam Hosamam šogad vasarā paliks 44 gadi.

Žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka politiķis pašlaik ir romantiskās atiecībās Latvijas Televīzijas raidījuma Rīta Panorāma vadītāju, kādreizējo žurnāla 'Playboy Latvija' žurnālisti Lindu Krūmiņu. Mīlestība starp abiem uzplaiksnījusi pērn novembrī."Par savu privāto dzīvi stāstu nelabprāt, taču, tā kā cilvēki mūs ir pamanījuši, varu pateikt — jā, es satiekos ar Lindu jau aptuveni divus trīs mēnešus," sarunā ar žurnālistiem apstiprinājis Abu Meri. Viņš būtu gatavs laulāties jau trešo reizi. Savukārt Krūmiņa žurnālam atklājusi, ka viņi esot iepazinušies arī ar abu bērniem un apsverot iespēju sākt dzīvot kopā.

Jau vēstījām: Hosams Abu Meri un bijusī Iekšlietu ministre Linda Mūrniece par šķiršanos publiski paziņoja 2017. gada 10. jūnijā sociālajā tīklā Facebook.

"Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu. Arī šodien atbalsts mums nepieciešams. Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu."

Oficiāli Hosams un Mūrniece izšķīrās 2017.gada 14. jūnijā.

Fotogalerijā Hosams ar Lindu Mūrnieci.


Foto: Privātā DzīveLūk, Hosama jaunā mūza Linda Krūmiņa

Mums nekā nav. Bet mēs esam! @AVolmars Tu esi lielisks!:)) #LTV

A post shared by Linda Li (@linda_krumina) on

Jaunais gads comes early! #VelLaimigakuJaunoGadu #LTV

A post shared by Linda Li (@linda_krumina) on

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [29]

Drāzs 24.03.2018 18:06
Smuka tā Playboy žurnāliste
Frīda 24.03.2018 17:11
Šī Linda arī ir par daudz liela un gara priekš Hosama, līdz kurai vietai viņš viņai sniedzas? Domāju, ka arābiem nav ierasti, ka ir liela sieva un maziņš vīriņš.
Andrejs K. 24.03.2018 11:18
Abas Lindas ļoti līdzīgas, it sevišķi kad Mūrniecei gaišie mati. Kā māsas. To gadu strapību var redzēt laikam tikai pasē- izskatās abas vienāda vecuma.
Iz folkloras 24.03.2018 11:12
Kāpēc nepamēģināt kādu laiku būt deputāta mīļākās statusā? Tikai ir vecais teiciens- jo augstāk kāpj, jo zemāk krīt. Ievilks Hosamu caur TV nākamajā Saeimā, , un tad jau redzēsim.
Māris Ladusāns 22.03.2018 09:57
Piedodiet tie Jūsu komentāri pansionātā līmenī ... Laikam tie draugi lv tiešām ir palikuši vēlētājiem !!!
Ilmars Jonikans♥ 22.03.2018 09:56
Var ar p....i pat pelnīt naudu .
*Sarmīte* *Rubcova *Milta** 22.03.2018 09:54
drīz būs daudz lindām pāri gājis...un saka ka begļi neiedzīvojas šeit...
Ilmars Jonikans♥ 22.03.2018 09:53
Vismaz ierasts vārds ,šis tagad vāks Lindu kolekciju .
Māris Ladusāns 22.03.2018 09:52
Sapratu tas ir viss ko jūs varat pateikt ...nu ko velciet baltus kreklus un ejiet par viņu vēlēt un jā neaizmirstiet savu atšķirības zīmi ... Tā tas tiek degradēts un iznīcināts dēļ pakaļlaižām jēlrocīšiem stukačiem un grīdām !!! Gadsimtiem pierādīta vēsture latvietis latvieti nostučīs .....es nesaprotu dēļ kā jums tas sagādā prieku !!! Esmu tīrasiņu dzimtām īstens LATGALIETIS un lepojos ar to tikai kāpēc ka tiem stūlbajiem lavēš baur do pa dirs mums jādo pa purnu visādiem haļerām un tie visi aizmauc uz fāterland ...un tad atkal ir šeit kā Fon grundšloki kuri māca kā man dzīvot !!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss