Normunds Jakušonoks esot nodzēries...

Normunds Jakušonoks esot nodzēries...
Komentāri[11] Bilžu galerija[17] 18.03.2018 19:21
Tautā mīlētais mūziķis, grupas Labvēlīgais tips spožā personība un pianists, mūzikas kluba Četri balti krekli īpašnieks esot aizgājis atkal pa savu neseno atkarību takām, portālam Vipi.tv tapis zināms no neoficiāliem, bet drošiem avotiem.

Pēc trīs gadu ilgas atturības no alkohola mākslinieks esot ar milzu uzviju uzsācis lietot grādīgos dzērienus.


Pirms pusotra mēneša šīs atkarības faktu novērojuši arī žurnāla Kas Jauns žurnālisti, publicējot fotogrāfijas ar glāzīti rokās mūziķu tusiņā Zelta mikrofona pasākumā.

„Ja neaizraujas un spēj laikus nobremzēt, tad jau vienu var. Jā, esmu atgriezies pie normāliem čaļiem,” smaidījis Normunds. Mūziķis ar alkoholu uz tu bijis 20 gadus. Kad šāda veida iedzeršanas pārauga pavisam nopietnā problēmā, tad viņš iešuva tā saukto "kapsulu" un trīs gadus vairs nedzēra.

Pirms pāris gadiem mākslinieks presei atklāja, ka savā galvenajā atkarībā - azartspēlēs - ir pazaudējis pusmiljonu naudas... 2012.gadā viņa lielākais laimests bijis 6800 latu, bet, tā kā pirms tam spēļu zālē jau bija atstājis aptuveni 5000 latu, reālais ieguvums bijis krietni mazāks. "Galvenais ir mācēt laikus apstāties. Vēl labāk ir vispār nesākt spēlēt. Jo īpaši tādam kā man, kas ir uz atkarībām tendēts."

"Arī alkohola atkarība tomēr ir pārāk briesmīga slimība, tāpēc neuzdrīkstos paust skaļus paziņojumus."

Normundam esot uzlabojusies pašsajūta un palielinājušās darbaspējas, kad ilgāku laiku nelietoja alkoholu. Bet pašreizējais zaļā pūķa tradīcijas atsākšanas iemesls saistīts ar lielu darba noslogojumu. Atgriežoties pēc koncertiem, vēlajās nakts stundās esot grūti aizmigt, tāpēc viena glāze šņabīša viņam palīdzot atslābināt nervus un ātrāk iemigt...

Jakušonokam ir 47 gadi.

Novēlam Normundam visu to labāko!


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Hulish 24.03.2018 18:08
Dažkārt dzērāji ir te labākie komponisti un mūziķi. Maestro izcils piemērs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss