Apkaunojums paša privātmājā! Skandalozais Saimniekšova zvaigzne Aivars Dimitrijevs līgavu aizsūta nakšņot uz telti

Apkaunojums paša privātmājā! Skandalozais Saimniekšova zvaigzne Aivars Dimitrijevs līgavu aizsūta nakšņot uz telti
Komentāri[10] Bilžu galerija[7] 06.07.2018 18:06

Televīzijas šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Aivars Dimitrijevs turpina meklēt līgavu. Aivaru ieintriģējusi kāda sieviete, kas viņa saimniecībā ieradās kopā ar meitu, vēsta portāls Skaties.lv. Abām speciāli bija uzcelta telts pie mājas, kurā māte ar meitu mitinājās. Kā atklājusi saimnieka mamma Sarmīte, - arī šīs attiecības beigušās.


"Aivars bija iepazinies ar sievieti internetā, un tā nu uzaicināja padzīvot uz saimniecību. No sākuma jau viss bija labi. Likās, ka ļoti normāla, visi jau nopriecājāmies. Strādāja, bet pagāja nedēļa un atklājās, ka viņu interesē nauda," stāsta mamma. Sieviete pie Aivara ieradusies kopā ar savu 12 gadus veco meitu, un arī bērns saimniecībā savārījis varenus podus. "12 gados bērns tikai pulēt nadziņus gribēja,’’ tā Sarmīte. Abām speciāli bija uzcelta telts pie mājas, kurā māte ar meitu mitinājās. Lai gan viss beidzies, ģimene neskumst. "Atradīsies tā sieva, kur nu paliks. Viss jau būs labi. Galvenais jau lai tik grib strādāt, tad jau būs labi,’’ smaida mamma.


FOTOGALERIJĀ SKANDALOZĀ ŠOVA DALĪBNIEKA DZĪVES MIRKĻI


Uzziņai 2018.gada martā situācija bija šāda: Šova Saimnieks meklē sievu zvaigzne Aivars Dimitrijevs beidzot izveidojies īstas attiecības un jau kaļ plānus par kopdzīvi ar mīļoto Daci. Kamēr skauģi trina mēles par Aivariņa neveiksmēm mīlas dzīvē šova laikā, saimnieks dzīvoja ar pilnu krūti, un nu viņa meklējumi vainagojušies panākumiem – pie Aivara sāniem jau vairākas nedēļas ir satriecoša blondīne no Liepājas…

”Mūs sapazīstināja kopīgs draugs. Labu laiku sazvanījāmies, runājām ”WhatsApp”, līdz 7. martā Rīgā notika mūsu pirmais randiņš.

Uzreiz sapratām, ka mums ir daudz kopīga un esam kā radīti viens otram,” Skaties.lv stāsta Dace.

Abus vieno mīlestība pret laukiem un mūziku. ”Arī es dziedu.

Uzskatu, ka dziedu labāk par Aivaru, esmu jau vadījusi dažādus groziņu vakarus un saviesīgus pasākumus.

Ļoti iespējams, ka nākotnē mēs varētu kopā ierakstīt kādu dziesmu, uzfilmēt video. Jā, ”Traktoristam” nav ne vainas, bet man gribētos tādu dziesmu, kas tautai patīk,” stāsta Dace.

Viņa uzskata – ja jau mīlestība atrasta, ko tur vairs gaidīt! Aivars un Dace jau kaļ plānus par kopdzīvi. Dace plāno drīzumā apciemot saimnieku Zasā, lai izvērtētu, vai būtu gatava apmesties uz dzīvi viņa pusē, vai arī abiem labāk iekārtoties Liepājā.

”Es uz šīm attiecībām skatos ļoti nopietni. Neesmu no tām, kas pa gaisu lidinās. Ja jau ir īstais cilvēks atrasts, dzīvot kopā ir loģiska izvēle,” skaidroja Dace.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

Inese /~rasa~/ 09.07.2018 21:17
ja nav ko rakstit ,tad nerakstiet neko
: )) >> Inese /~rasa~/ 09.07.2018 21:19
tici man, šis ir viens no labāk lasītieajiem raxtiem šeit. tauta idiotus mīl
Edgars Ezerašs 09.07.2018 21:16
Muļķiem pieder pasaule! :D
Klifords 09.07.2018 21:15
Lielāks slavenība-idiots šai valstī redzēts nav
Ruta-Leandra Dobele 09.07.2018 21:15
romantika
Arnis Kačiks 09.07.2018 21:14
Šovs jau pats par sevi ir tizluma un bezgaumības kalngals! Ja jau saimnieks ir tāds apsviedīgs puisis,tad kādēļ jāpiedalās šovā,lai sameklētu sev otro pusīti?
MĀRIS Bušs. 09.07.2018 21:12
tas daunis vispār māk ar kaut ko strādāt ?
Arisa Grūbe 08.07.2018 23:51
Cik ilgi būs jāskatās uz aivara problēmām?
Aija 08.07.2018 23:45
šim ar prātiņu vispār ir kārtība? ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss