Artuss pirmoreiz pastāsta par Latvijas traģiskāko aktieru autokatastrofu, kurā pats izdzīvoja

Latvijā līdz šim traģiskākā aktieru autoavārija notika 2003. gada 23.aprīlī plkst.17:05, ceļā no Valmieras uz Rīgu, Krimuldā, kurā bojā gāja divi izcili talanti, bet trīs talantīgi mākslinieki pēc ilgstošas hospitalizācijas izdzīvoja.

Artuss pirmoreiz pastāsta par Latvijas traģiskāko aktieru autokatastrofu, kurā pats izdzīvoja
Komentāri[4] Bilžu galerija[4] 15.03.2018 07:04
Skandalozais Saeimas deputāts un kādreizējais aktieris Artuss Kaimiņš sarunā ar Andri Kiviču raidījumā Rampas ugunis pirmo reizi publiski pastāstījis par 2003. gada šaušalīgo autokatastrofu, kurā gāja bojā divi jaunie aktieri, savukārt trīs pasažieri, tai skaitā Kaimiņš, guva ļoti smagas traumas un ilgi ārstējās slimnīcās.

"Daudzi man jautā, kas man tie par tādiem punktiem pierē? Patiesībā tas ir no tā, ka es salauzu sprandu - pirmo un otro kakla skriemeli. Man uzlika tādus "ragus" virsū un ieskrūvēja skrūves pierē," stāsta Kaimiņš.Kaimiņš atceras briesmīgo traģēdiju un klāsta, ka citkārt parasti sēž automašīnas priekšējā sēdeklī, jo ir atbildīgs par mūziku auto salonā, tomēr liktenīgajā dienā palaidis priekšā apsēsties jauno aktieri Ojāru Ritovu. Avārijas brīdī aizmugurē sēdošie pasažieri - aktrise Līva Krūmiņa, pazīstamais fotogrāfs, tolaik Valmieras Drāmas teātra fotomākslinieks Laimonis Stīpnieks un pats Artuss Kaimiņš tika izmesti pa aizmugurējiem logiem un durvīm, - par laimi, visi trīs izdzīvoja.

Latvijā līdz šim traģiskākā aktieru autoavārija notika 2003. gada 23.aprīlī plkst.17:05, ceļā no Valmieras uz Rīgu, Krimuldā, uz šosejas Valmiera - Inčukalns - Rīga. Autokatastrofas aculiecinieki teic, ka bremžu švīkas kilometru pirms Raganas uz asfalta novērotas vēl vairākas nedēļas pēc katastrofas.

Negadījuma brīdī pie auto Renault Safrane stūres bija režisora Armanda Ekšteta sieva, 22 gadus vecā aktrise Brigita Pauzere, kura, veikusi apdzīšanas manevru pie milzīga ātruma, kas stipri pārsniedzis atļauto. Atsevišķi neoficiāli avoti toreiz minējuši ātrumu 150-160 km/h. Jaunā autovadītāja diemžēl nebija spējusi novaldīt stūri, kā rezultātā automašīna nobraukusi no ceļa un frontāli ietriekusies kokā, stāvus paceļoties pret to ar jumtu, kas pilnībā sadragājis spēkratu.

Autokatastrofā bojā gāja jaunie aktieri Brigita Pauzere un Ojārs Ritovs - skatiet fotogaleriju. Abiem bija 22 gadi. Turklāt Brigita Pauzere tobrīd bijusi bērniņa gaidībās. Ar režisoru Armandu Ekštetu viņa bija precējusies vien pirms nepilna gada...

"Pauzere un Ritovs bija izcili apdāvināti, skaisti un labestīgi cilvēki. Viņi maz paspēja nospēlēt, bet viņu nāve ir milzīgs zaudējums latviešu teātra mākslai, jo viņi bija ļoti talantīgi un perspektīvi aktieri," sacījis slavenais režisors Pēteris Krilovs.

Abi bojā gājušie jaunieši bija daudzsološi aktieri un spēlēja tobrīd nesen iestudētās lugās - "Pazudušajā dēlā" un "Godīgajā meitenē".  Visi četri automašīnā esošie aktieri vēl tikai mācījās Latvijas Kultūras akadēmijas 4.kursā, bet jau spēlēja izrādēs pie pazīstamiem režisoriem.

Visi izdzīvojušie - Līva Krūmiņa, Artuss Kaimiņš un Laimonis Stīpnieks šobrīd veiksmīgi turpina savas dzīves un darba gaitas, ko arī novēlam viņiem turpmāk!
 


LASIET ARĪ: Sekss, attiecības, šķiršanās - Latvijas teātru aktieru ikdiena

Artuss Kaimiņš vīriešu klosterī 2008

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
pie stūres esmu 20 gadus 31.03.2018 18:04
labi vēl ka aizmugurējie izdzīvoja. Nu ko var gribēt, kad divreiz pārsniedz atļauto ātrumu ar vecu auto un tikko dabūtām tiesībām?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss