Mūžībā aizsaukta TV dīva, 80.-to gadu Latvijas seksa simbols un TABU tēmu pioniere Astra Mille

Vīrieši viņu uzskatīja par tā laika vienu no iekārojamākajām latviešu sievietēm, par erotikas eksperti un LPSR seksa simbolu. Foto: Delfi.

Mūžībā aizsaukta TV dīva, 80.-to gadu Latvijas seksa simbols un TABU tēmu pioniere Astra Mille
Komentāri[6] 07.03.2018 20:31
65 gadu vecumā mūžībā devusies TV diktore, žurnāliste, publiciste, viena no astoņdesmito un deviņdesmito gadu populārākajām televīzijas personībām Astra Mille. Vēl padomju laikos viņa televīzijā nebaidījās runāt par tabu tēmām: mīlestību un intīmām attiecībām, seksu, kā arī tā laika šovbiznesu.

FOTO no portāla Delfi.lv


Astru Milli toreiz sabiedrība uzskatīja par ļoti drosmīgu sievieti, jo, kā zināms, Padomju savienībā seksa nebija. Viņa šo kanonu apgāza un pavisam
atklāti iztirzāja ēterā. TV skatītāji viņu cienīja un mīlēja. Astra Mille saņēma ļoti daudz mīlestības vēstuļu no skatītājiem - vīrieši viņu uzskatīja par tā laika vienu no iekārojamākajām latviešu sievietēm, par erotikas eksperti un LPSR seksa simbolu.

Astra Mille bija īsta lēdija. Sievišķīga, šarmanta, ar seksīgu balss toni un patīkamu harizmu. Sabiedrība viņu cienīja un godāja no visas sirds. Tā laika TV zvaigznes veidotos raidījumus Latvijas skatītāji pie zilajiem ekrāniem gaidīja īpaši. Pirms tam bērni tika sūtīti gulēt vai spēlēties blakus istabā. Neviens nezināja, kas tieši skandalozs būs šīvakara raidījumā, un tieši tāpēc tam bija visaugstākie reitingi uzreiz pēc Panorāmas.

Astra vēlāk kļuva par rakstnieci: viņas sarakstītās grāmatas ir  'Te un citadelē. Jānis Peters. Tumšsarkanā' un 'Labvakar, Edvīn Inkēn".

Pirms dažiem gadiem Mille pārdzīvoja nopietnu asinsvadu slimību, kā arī zaudēja savu dzīvokli. 2016. gadā pēc mātes nāves  pārcēlās uz likumīgi piešķirto sociālo dzīvokli Rīgas mikrorajonā.

Astras Milles nāves cēlonis nav zināms, pēc žurnāla Privātā Dzīve rīcībā esošās informācijas, Milli mirušu sociālajā dzīvoklī atradusi aprūpētāja.

"Viņa bija palikusi uz šīs pasaules pilnīgi viena. Draugu viņai nebija. Pēc dabas viņa bija vienpate. Milles veselību nopietni iedragāja mātes nāve," - žurnālam sacījis kādreizējais TV kolēģis Edvīns Inkēns.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Astras Milles talanta cienītājiem.

Foto: Delfi.lv

Komentāri [6]

Osis. Atminos astoņdesmitos 09.03.2018 18:23
Spēcīga personība. lai vieglas ....
RIP 08.03.2018 14:30
Skaista šarmanta. Kā iekšēji tā ārēji....
par Milles šarmu 07.03.2018 21:54
Jā gan. Tāda kaluma sievietes mūsdienās i retums
Alfs 07.03.2018 21:36
Jā, harizma un atklātība. Viņa bij īsta, nesamākslota. Ar lielām ambīcijām un godkāri. RIP
Atceros. Valdis no 80-tajiem 07.03.2018 21:30
Patiešām izcila lēdija, kā rakstā minēts. Lai vieglas smiltis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss