Ņirgāšanās. Pazemošana. Dziesmu svētku organizatoriem pārmet cilvēku pārsaldēšanu un necienīgu attieksmi

Kāpēc Dziesmu svētku organizatori pret cilvēkiem izturas apkaunojoši?

Ņirgāšanās. Pazemošana. Dziesmu svētku organizatoriem pārmet cilvēku pārsaldēšanu un necienīgu attieksmi
Komentāri[3] 06.03.2018 13:54

Skandāls vien pieņemas spēkā. «Biļešu paradīzes» pakalpojuma sniegšanas kvalitāte jau iepriekšējos Dziesmu svētkos tikusi kritizēta. Pie vadības grožiem joprojām, arī šogad ir ministre Melbārde. Sabiedrība ir neizpratnē, kāpēc nekas nemainās uz labo pusi - tieši otrādi - pret cilvēkiem organizatori izturas apkaunojoši.

Jūsu viedokli gaidām komentāru sadaļā.

XXVI Vispārējo Dziesmu un XVI deju svētku biļetes pēc iegādes savā īpašumā nav saņēmuši 486 cilvēki, taču SIA «Biļešu paradīze» līdzīpašnieks un vadītājs Ēriks Naļivaiko sola, ka tās citu pircēju rokās nav nonākušas.

Naļivaiko preses konferencē skaidroja, ka 3.martā svētku biļešu tirdzniecības procesā «Biļešu paradīze» nav saņēmusi bankas apstiprinājumus par kopskaitā 486 pirkumiem. Tajā pašā laikā Naļivaiko solīja, ka šo klientu pirkumi nav nokļuvuši citu cilvēku rokās, un pēc «juridisko lietu sakārtošanas» šie cilvēki tiks pie savām biļetēm.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs sastādījis aktu par konstatēto «Biļešu paradīzes» pakalpojuma sniegšanas pārkāpumu, piemērojot papildu komisijas maksu (apkalpošanas maksu) pirkumiem internetā par interneta veikala izmantošanu.

«Biļešu paradīzes» līdzīpašnieks un vadītājs Ēriks Naļivaiko žurnālistiem atteicās komentēt iespējamos krāpšanas gadījumus, kas varētu būt notikuši Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības laikā.

Jau vēstīts, ka sestdien, 3.martā, plkst.11 tika sākta vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība. To saskaņā ar LNKC pērn sarīkotā iepirkuma konkursa rezultātiem nodrošina «Biļešu paradīze».

Biļešu tirdzniecības pirmajā dienā tika saņemts vairāk nekā miljons pieprasījumu pēc apmēram 95 000 biļešu. Daudzās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

Līdz sestdienas vakaram tika pilnībā izpārdotas biļetes uz 17 no kopskaitā 19 Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Hallo! 07.03.2018 03:41
jau kārtējā Daces Melbārdes izgāšanās! Vai mums vajag tādu ministri????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss