Skandalozais Māris Zanders: Izmantojiet savu iespēju lemt par labāku Latviju!

RīgaTV 24 sadarbībā ar iniciatīvu portālu manabalss.lv sniedz iespēju tieši Tev lemt un iesaistīties Latvijai svarīgu jautājumu risināšanā!

Skandalozais Māris Zanders: Izmantojiet savu iespēju lemt par labāku Latviju!
Komentāri 12.02.2018 20:27

Kas šobrīd uztrauc sabiedrību? Par ko viedokļi dalās un kam taisnība? RīgaTV 24 sadarbībā ar iniciatīvu portālu manabalss.lv sniedz iespēju tieši Tev lemt un iesaistīties Latvijai svarīgu jautājumu risināšanā! Ko domā eksperti, politiķi un sabiedrība kopumā? Ko ir iespējams mainīt un kā? Jau no 18. februāra katru svētdienu 18:00 kanālā RīgaTV 24 skaties raidījumu “Mana Balss” kopā ar Māri Zanderu!

Iniciatīvu portāla manabalss.lv un RīgaTV 24 kopīgi veidotā jaunā raidījuma mērķis ir rūpēties, lai sabiedrībai svarīgi jautājumi tiktu saklausīti un risināti. “ManaBalss” dos iespēju skatītājiem katrā raidījumā uzzināt kāda sasāpējuša jautājuma divas puses, uzklausot pretējus viedokļus no ekspertiem, politiķiem, iniciatīvu autoriem. Katru nedēļu raidījumā piedalīsies četri debatētāji moderatora Māra Zandera vadībā, dodot iespēju izskanēt pēc iespējas dažādākiem viedokļiem. Dalībnieki aizstāvēs savas pozīcijas konkrētajā jautājumā un centīsies pārliecināt par savu taisnību. Jautājumus dalībniekiem varēs uzdot arī klātienē, raidījuma noslēgumā izmantojot “brīvo mikrofonu” vai tos laicīgi elektroniski iesūtot manabalss@rigatv24.lv

Piedalies diskusijā un ļauj savam viedoklim tikt sadzirdētam! Skaties raidījumu “Mana Balss” katru nedēļu svētdienās plkst. 18:00kanālā RīgaTV 24 vai interneta platformā play24.lv un piedalies diskusijā klātienē katru piektdienu plkst. 19:00, RīgaTV 24 studijā Blaumaņa ielā 32.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss