Skandāls piedzīvo traģisku iznākumu. Pārdzīvojumu rezultātā pašnāvību izdara Ainažu slimnīcas darbinieks

Šis nu patiesi ir šokējoši. Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis smagi kritizē tiesībsargu Jansonu par pārgalvīgiem izteikumiem.

Skandāls piedzīvo traģisku iznākumu. Pārdzīvojumu rezultātā pašnāvību izdara Ainažu slimnīcas darbinieks
Komentāri[5] Bilžu galerija[5] 09.02.2018 08:25
2018.gada 8.februārī savā dzīvesvietā atrasts miris vīrietis, kurš strādājis bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ainaži». Viņš bijis saimniecības daļas vadītājs, apstiprināts policijā. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, izdarījis pašnāvību.

Portāla TVNET rīcībā esošā informācija liecina, ka saimniecības darbinieks ārkārtīgi sāpīgi pārdzīvojis skandālu ap slimnīcu un negācijas, ko pēdējā laikā nācies dzirdēt. Vīrietis tika raksturots kā kompetents, atbildīgs un sirsnīgs cilvēks. Viņš tiek raksturots kā kārtīgs ģimenes cilvēks, kuram atkarības nav bijušas.Slimnīca pēdējo nedēļu laikā kļuvusi bēdīgi slavena ar to, ka tajā konstatēti pārkāpumi, kas robežojas ar cietsirdību un spīdzināšanu. Bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ainaži» no cilvēktiesību viedokļa bija daudz pārkāpumu, kas robežojas ar cietsirdību un spīdzināšanu, sacījis tiesībsargs Juris Jansons.

Savukārt Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis smagi kritizē tiesībsargu Juri Jansonu par nepārdomātiem un pārgalvīgiem izteikumiem.

Par šiem pārkāpumiem nosūtīts iesniegums Ģenerālprokuratūrai. Iesniegumos par šo psihoneiroloģisko slimnīcu bija sūdzības par prettiesisku ievietošanu iestādē, veselības pakalpojumu nenodrošināšanu, tāpēc arī pārbaudēs iesaistījās Veselības inspekcija (VI).

Slimnīcas «Ainaži» valdes locekle Ilona Balode uz izmeklēšanas laiku no amata atstādināta. Slimnīcas darbības nodrošināšanai tās valdē uz laiku iecelts Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins, kuram uzdots iepazīties ar situāciju.

Balode atzīst, ka pacientu fiksēšana pie gultām ir notikusi, taču nepārkāpjot normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Agrita / Kurzeme 10.02.2018 15:07
Viss jau tik pat kā iznīcināts, vēl jāpabeidz pēdējie pasākumi un Latvijas vairs nebūs. Viss ir skaidri redzams, kuri ir patiesās varmākas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss