Skandāls piedzīvo traģisku iznākumu. Pārdzīvojumu rezultātā pašnāvību izdara Ainažu slimnīcas darbinieks

Šis nu patiesi ir šokējoši. Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis smagi kritizē tiesībsargu Jansonu par pārgalvīgiem izteikumiem.

Skandāls piedzīvo traģisku iznākumu. Pārdzīvojumu rezultātā pašnāvību izdara Ainažu slimnīcas darbinieks
Komentāri[5] Bilžu galerija[5] 09.02.2018 08:25
2018.gada 8.februārī savā dzīvesvietā atrasts miris vīrietis, kurš strādājis bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ainaži». Viņš bijis saimniecības daļas vadītājs, apstiprināts policijā. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, izdarījis pašnāvību.

Portāla TVNET rīcībā esošā informācija liecina, ka saimniecības darbinieks ārkārtīgi sāpīgi pārdzīvojis skandālu ap slimnīcu un negācijas, ko pēdējā laikā nācies dzirdēt. Vīrietis tika raksturots kā kompetents, atbildīgs un sirsnīgs cilvēks. Viņš tiek raksturots kā kārtīgs ģimenes cilvēks, kuram atkarības nav bijušas.Slimnīca pēdējo nedēļu laikā kļuvusi bēdīgi slavena ar to, ka tajā konstatēti pārkāpumi, kas robežojas ar cietsirdību un spīdzināšanu. Bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ainaži» no cilvēktiesību viedokļa bija daudz pārkāpumu, kas robežojas ar cietsirdību un spīdzināšanu, sacījis tiesībsargs Juris Jansons.

Savukārt Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis smagi kritizē tiesībsargu Juri Jansonu par nepārdomātiem un pārgalvīgiem izteikumiem.

Par šiem pārkāpumiem nosūtīts iesniegums Ģenerālprokuratūrai. Iesniegumos par šo psihoneiroloģisko slimnīcu bija sūdzības par prettiesisku ievietošanu iestādē, veselības pakalpojumu nenodrošināšanu, tāpēc arī pārbaudēs iesaistījās Veselības inspekcija (VI).

Slimnīcas «Ainaži» valdes locekle Ilona Balode uz izmeklēšanas laiku no amata atstādināta. Slimnīcas darbības nodrošināšanai tās valdē uz laiku iecelts Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins, kuram uzdots iepazīties ar situāciju.

Balode atzīst, ka pacientu fiksēšana pie gultām ir notikusi, taču nepārkāpjot normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

Kristīne 10.02.2018 01:02
Pakārties vajadzēja psihiatram Bojāram. Tas perēklis bija jāizpurina. Žēl, ka dēļ šiem briesmoņiem nākas ciest arī labajiem darbiniekiem. Bet man ir jautājums viņiem- kālab neziņojāt, par to, ko redzējāt katru dienu? Kāpēc pieļāvāt, to ka cieš bērni, kuri vienkārši tika izmantoti naudas iegūšanai slimnīcai? Visiem bija labi. Tagad, kad sacēlās vecāki un sociālie, tad vainīgs tiesībsargs? Nē. Viņš saņēma mūsu iesniegumus. Un reağēja.
Anita 09.02.2018 22:39
Šoreiz Apinim ir taisnība!!!
Jansonam jāatkāpjas,jo,tikai un vienīgi viņa saceltās jezgas dēļ no dzīves aizgājis vīrietis spēka gados,janson,nokaunies!!! Ejot prom no tiesībsarga savāc līdzi lailu,kas tur galīgi neiederas savas amorālās rīcības dēļ!
Apinim taisnība 09.02.2018 16:40
Šoreiz tiesībsargs rīkojš kā pe'dējais idiots
Evita 09.02.2018 15:05
Ja likvidē pēc iespējas vairāk skolas, slimnīcas ar netīriem, savtīgiem nolūkiem valdības interesēs, bet arī tautu, tad kāds ir mērķis mūsu varas iestādēm???????
Cik ilgi mēs, tauta, to cietīsim un izpildīsim stulbus likumus, jo padomju gars mūsu valstī dzīvāks par dzīvu? Cik ilgi kā šakāļi viens otru noriesim? Varbūt laiks būt vienotiem un sacelties pret netaisnību? Ja mērķis bija aizvērt šo Ainažu iestādi, tad bez šīs nomelnošanas kampaņas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss