Pa 'skaisto'! Čakša savam padomniekam, oligarhu ieliktenim maksā 1796 eiro mēnesī, kas ir 4 māsu mēnešalgas

Rijība mūsu valsts varas koridoros ir neizmērojama.

Pa 'skaisto'! Čakša savam padomniekam, oligarhu ieliktenim maksā 1796 eiro mēnesī, kas ir 4 māsu mēnešalgas
Komentāri[9] Bilžu galerija[8] 18.01.2018 15:48
Papildus 1382 eiro algai Čakša „oligarhu ieliktenim” Ancupovam paklusām noteikusi vēl piemaksu par „darba kvalitāti” - vēsta portāls Pietiek.com . Īsi pirms došanās dzemdību atvaļinājumā veselības ministre Anda Čakša jaunpieņemtajam „stratēģiskās komunikācijas padomniekam”, savulaik „oligarhu ielikteņa” slavu guvušajam Sergejam Ancupovam - skatiet fotogalerijā, papildus 1382 eiro algai vēl paklusām noteikusi arī 30% piemaksu „par personisko ieguldījumu un darba kvalitāti”, tā padomnieka mēneša ienākumus pirms nodokļu nomaksas palielinot līdz 1796 eiro mēnesī, kas ir gandrīz četras medicīnas māsas mēnešalgas.

„Pamatojoties uz Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 14.panta divpadsmito daļu, Veselības ministrijas 2014.gada 17.decembra procedūras Nr.P.5.19 „Atlīdzības un personāla motivācijas sistēma Veselības ministrijā” II daļu, par personisko ieguldījumu un darba kvalitāti noteikt piemaksu no 2017.gada 11.decembra līdz 2017.gada 31.decembrim veselības ministra padomniekam Sergejam Ancupovam 30% apmērā no noteiktās mēnešalgas,” – šādu rīkojumu Čakša parakstījusi pagājušā gada 12. decembrī.Tas nozīmē – lai gan Ancupovs formāli darbā ministrijā sāka skaitīties tikai 11. decembrī, no rīkojuma izriet, ka Čakša jau nākamajā dienā esot pārliecinājusies par viņa darba kvalitāti un vienas dienas laikā veikto personisko ieguldījumu, kā rezultātā tad arī noteikusi ievērojamo piemaksu.

Pietiek rīcībā ir ziņas, ka Ancupova „personiskais ieguldījums un darba kvalitāte” līdzīgi ir novērtēts arī šomēnes, taču ne Veselības ministrija, ne pašreizējais veselības ministra pienākumu izpildītājs – Ministru prezidents Māris Kučinskis vismaz pagaidām nekādas atbildes par šo tēmu nav snieguši.

Kā zināms, neveiksmīga oligarhu ielikteņa slavu guvušais Ancupovs par piekto padomnieku Veselības ministrijā paklusām kļuva pagājušā gada 11. decembrī. Tāpat kā cits slavens stratēģis Zigurds Zaķis, kurš pērn paklusām tika iecelts par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa stratēģiskās attīstības jautājumu padomnieku, arī Ancupovs ministrijā nodarbojoties ar stratēģijas jautājumiem un šajā jomā dodot padomus premjeram Kučinskim, , - viņa uzdevums būšot nodarboties ar „stratēģisko komunikāciju”, par to saņemot 1382 eiro mēnesī.

Iepriekšējais Ancupova publiski zināmais amats bija stratēģisko padomu došana partijas No sirds Latvijai vadītājai Ingunai Sudrabai. Taču plašāko slavu Ancupovs ir guvis ar savu īslaicīga un pagalam neveiksmīga „oligarhu ielikteņa” lomu pirms dažiem gadiem notikušajās lielajās pārmaiņās laikrakstā Diena.

LASIET ARĪ: Devītajā gaidību mēnesī apprecas veselības ministre Čakša - JAUNĀ VĪRA FOTO

Vai nav murgs? Čakšai būs lielāka alga, kaut nav pelnījusi pat līdzšinējo...

Veselības ministre Čakša atklāti, kāpēc izjuka abas iepriekšējās laulības


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Ome 28.01.2018 20:53
Tauta dzīvo uz kredītiem.lai kaut cik cilvēcīgi varētu dzīvot.krāj kapeikas lai varētu nopurkt zāles.bet te super.visi dzīvo uz tautas nodokļiem ar vērienu.un neko nevar izdarīt.jo likumus jau tauta nepieņem.tos pieņem valdība.un viss skaitās likumīgi.un iepūt.kaut vai uzsprāgsti no dusmām.neko nevar darīt.Tāpēc vēlēt ir jāiet visiem un ar treknu krustu visus liekēžus ārā.jo tie kas neiet.papildina tikai plusus par šiem liekēžiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss