Sabiedrība šokā. Sabiedrība uzelpo... Miljonārs Maligins testamentā sievai Elīnai Dzelmei nav novēlējis neko!

Sabiedrība šokā. Sabiedrība uzelpo... Miljonārs Maligins testamentā sievai Elīnai Dzelmei nav novēlējis neko!
Komentāri[11] Bilžu galerija[16] 16.01.2018 18:13
Mirušā uzņēmēja, farmācijas kompānijas AS «Olainfarm» vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina īpašumi novēlēti bērniem - divām pilngadīgām meitām Irinai un Nikai, kā arī jaunākajai meitai Annai. Atraitne Elīna Maligina testamentā nav minēta, taču pēc likuma kā viens no četriem neatraidāmajiem mantiniekiem var pretendēt uz 1/8 daļu no mantojuma, portālam TVNET apstiprināja zvērinātas notāres Valdas Vaivaras prakses birojs. Maliginai kā mantiniecei jāpiesakās līdz 13. februārim.

Latvijas iedzīvotāju topā Maligins bija ierindojies 7. vietā ar 70 miljonu eiro bagātību. Atbilstoši testamentam mantinieki turpmāko piecu gadu laikā nedrīkstēšot atsavināt vai dāvināt mantotās uzņēmumu daļas.


Kā norādīja «Olainfarm» pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš, šodien nolasītais testaments vēl nav stājies spēkā. Četru mēnešu laikā to var apstrīdēt citi iespējamie mantinieki. Maligins mūžībā aizgāja pēkšņi 52 gadu vecumā.

Sabiedrībā viedokļi dalās: liela daļa uzskata, ka sieva Elīna psiholoģiski novedusi miljonāru līdz milzīgām veselības problēmām, citi domā - sievai jāsaņem viss, kas likumīgi pienākas.

LASIET ARĪ: Vai nav nožēlojami? Elīna nav drīkstējusi izteikt līdzjūtību miljonāra Maligina mātei un meitām

Maestro Pauls šokā par to, ka Elīnu Dzelmi-Maliginu vīra bērēs apsargā miesassargi

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
DĪvainis 18.01.2018 17:58
Kāds abloms?Ko izsaka,ka nav minēta testamentā?Savu 8 daļu šī trakā aktrīze,kas noveda vīru un pataisīja par ķēmu visas sabiedrības acīs tāpat dabūs un tur nu neko nevarēs iebilst neviens.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss