Kurš tiks pie miljonāra Maligina iespaidīgajiem miljoniem un īpašumiem?

Kurš tiks pie miljonāra Maligina iespaidīgajiem miljoniem un īpašumiem?
Komentāri[5] Bilžu galerija[16] 29.12.2017 21:33
Uzreiz pēc Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina nāves sākās runas par viņa mantojumu. Latvijas bagātāko cilvēku simtniekā Maligins ieņēma augsto 7. vietu ar 70 miljoniem eiro lielu turību. Žurnāls Kas Jauns skaidro, kuri būs tie, kas sadalīs Maligina miljonus. Valērija Maligina testamentu nolasīs janvāra vidū. Uz tā nolasīšanu būs aicināti visi, kuriem ir tiesības mantot pēc likuma.

Olainfarmā Valērijs bija lielākais akcionārs. Viņš strādāja un vadīja arī citus uzņēmumus. Žurnāls Kas Jauns raksta, ka bez mājas Jūrmalā viņam piederējuši arī dārgi auto un dārglietas.Pēc likuma neapstrīdamie mantinieki ir viņa trīs meitas Irina, Nika un Anna Emīlija un atraitne Elīna Dzelme-Maligina, ar kuru gredzenus mija  2016.gada gada nogalē. Ja testaments nav atstāts, tad pēc likuma katrai no četrām personām pienākas 25% no visa īpašuma. Ja testaments sastādīts, mantojuma daļas var būt citādākas, taču ne mazāk kā puse pienāksies neatraidāmiem mantiniekiem - katrs no mantiniekiem saņem ne mazāk par 12,5% no īpašuma.

LASIET ARĪ:
Maestro Pauls šokā par to, ka Elīnu Dzelmi-Maliginu vīra bērēs apsargā miesassargi

60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Elīna Dzelme ar miljonāru apprecas caurspīdīgā kleitiņā. FOTO

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
UH! 11.01.2018 23:08
Drīz sāksies hamelionu rotaļu nākamā sērija. Elīna kļūs miljonāre un atkal būs mēle līdz ... , varēs taisīt bomžu balles, lamāties, lidot uz Austriju u.t.t..
Tas viss ir blefs, bet feina cilvēka vairs ,diemžēl, nav. Nu sirds visus viņas fokusus neizturēja...Lai vieglas smiltis Maligina k-gs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss