Vai nav nožēlojami? Elīna nav drīkstējusi izteikt līdzjūtību miljonāra Maligina mātei un meitām

Vai nav nožēlojami? Elīna nav drīkstējusi izteikt līdzjūtību miljonāra Maligina mātei un meitām
Komentāri[8] Bilžu galerija[16] 23.12.2017 14:10
"Mana mūžībā aizgājušā dzīvesdrauga Valērija Maligina, Jurija dēla piemiņai.

Valērijs bija īpašs cilvēks, kurš dzīvos ilgi tūkstošu cilvēku sirdīs, kā krietns un liels cilvēks. Varbūt kāds nezināja viņu personiski, bet bij saņēmis atbildi vai palīdzību, ko viņš neatteica savas labās sirds dēļ. Varbūt kāds viņu iepazina no preses kā dzīvespriecīgu un publiski aktīvu cilvēku.
Varbūt kāds viņu nosodīja savas nezināšanas dēļ, taču “preses lasītāji” un “gudrajie”, es gribu pieminēt šo cilvēku ar vārdiem, ko nav iespējamas pateikt vārdos, gribu, lai jūs kas bijāt tuvi vai tāli pieminiet viņa dvēseli ar labu savās lūgšanās. Valērijs bija krietns cilvēks ar milzu mīlestību, ko viņš nēsāja sevī un dalījās neskaitot. Man bija iespēja būt ar šo, nekautrēšos teikt, ģeniālo, inteliģento un izcilo cilvēku roku rokā gandrīz trīs gadus, neskatoties uz presē un tautā izskanējušiem mūsu dzīves trakumiem, kā nu kurš attālinātais to dēvēja, mēs spējām rast kompromisus un saglabāt savu mīlestību. Mēs bijām brīvi un aktīvi, ar plusiem un mīnusiem, bet mūsu dzīves nepārstāja krustoties mīlestībā un piedošanā līdz pat stundai, kas paliks kā skumju pielietākā, apzinoties, ka dzīve ir tik neaprēķināma un skarba.
Es pieminu savu aizgājušo vīru ar labu, ar cieņu un godu.
Tāpat man nav bijusi iespēja izteikt līdzjūtību viņa mātei un meitām, tad to nožēlojami, bet daru savā sociālajā FB profilā.
Lai viņš dus mierā.

Elīna Maligina".


Šādus sirsnīgus vārdus aktrise Elīna Dzelme-Maligina veltījusi savam mūžībā aizgājušajam kungam Valērijam Maliginam.

LASIET ARĪ:  Pastāv aizdomas, ka, iespējams, miljonārs Maligins nav miris fizioloģiski dabiskā nāvē

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Miljonārs Maligins par jaunās sievas Elīnas Dzelmes nogalināšanas mēģinājumu

60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

KP 26.12.2017 21:53
Elīna,nevajadzēja jums abiem šņaukt pulverīti, tad nebūtu tas noticis!
Zinātniekies 25.12.2017 22:47
Melgaiļa gungam, cepuri nost!!! Tai Dāmai, nu sit mani nost, laiks sen ārstēties...........................
Eh 24.12.2017 06:23
Nu tiešām nožēlojami Elīna.... Varēji tač ziedus ar līdzjūtības kartiņu aizsūtīt gan meitām, gan mātei...
Bet Elīnai vajag uzmanību no dzeltenās preses. Izskatās ka Elīna tās uzmanības dēļ arī dzīvo un vēl varbūt arī cigaretēm...

Uzmanības pieprasīšana no dzeltenās preses un cigaretes - Elīnas dzīve
Alise 24.12.2017 04:06
Pieļauju,ka Jūsu novēlotās gaudas, Elīna,nav vajadzigas Valērija tuviniekiem-ne mātei ne meitām. Jūs netikāt pieņemta,tādēļ nelauzieties durvīs,kuras Jums slēgtas.
UH! 24.12.2017 00:12
Nu kā tā var būt, ka nebija iespēja izteikt līdzjūtību? Elīna, vai tad nevarēji aizbraukt pie vecākiem un meitām? Baidījies, ka nelaidīs mājās? Tā varētu būt,jo redzēja un lasīja visas negācijas, kuras publicēji? Ģimenes dzīvē visādi var būt, bet tā publicēt visas izdarības ar bomžu ballītēm, savas performances,kautiņus /bija vai nebija un kā bija/ Austrijā, visas šīs tavas nenormālās darbības pazemoja V.kolēģu un sadarbības partneru ,50 valstīs,acīs.Rīt Ziemassvētki.Aizej uz V. baznīcu. Varbūt jau esi sapratusi,ka tā ,kā tu dzīvo ,jo tev ir arī meita,nu nevar.Nevar rupjību,dzeršanu u.tt., visas elementārās pieklājības normu neievērošanas norakstīt, ka tu ,lūk, esi māksliniece, ka dzīvo uz visiem 150%. Ja kaut mazliet mīli savu meitiņu un vecākus, padomā. Zini, cik grūti bērnam klāsies skolā, kad apcels par tavām izdarībām, padomā. Atrodi sevī spēku un aprunājies ar Valērija vecākiem un meitām, tev ir par ko lūgt piedošanu, tu to zini. Lai dus Dieva mierā Valērijs, kuru tiešām cienīja un novērtēja. Varbūt, vajag dakteru,speciālistu palīdzību, tad dari to. Tās glāzītes un pudeles gan liec mierā, jo jau no publikācijām varēja redzēt,ka gana. Nenodzen sevi kā tas tika darīts ar Valēriju. Lai Dievs ir ar jums!
ak 23.12.2017 22:24
Gan atradīs citu limonāru,vai tā šo trūkst,jo ja jau sākuši tādu dzīvi ar plašu roku,grūti krist būs uz leju,kaut,ja dabūs mantojumā labu summu,arī sākumam būs gana.
.... 23.12.2017 16:49
peripetijas turpinās. nabaga Elīna

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss