Attiecības ar ekstravaganti intensīvo aktrisi Elīnu Dzelmi miljonāram prasījušas pārāk daudz spēka

Attiecības ar ekstravaganti intensīvo aktrisi Elīnu Dzelmi miljonāram prasījušas pārāk daudz spēka
Komentāri[9] Bilžu galerija[16] 20.12.2017 22:09
Operdziedātāja Inese Galante žurnālam Kas Jauns atklājusi pārdomas pēc Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina pāragrās nāves.

Galante ar Maliginu bijusi pazīstama daudzus gadus. Viņš finansiāli atbalstījis operdziedātājas vasaras festivālus. "Īsti nevarēju aptvert, kad man pateica, ka pēkšņi miris Valērijs," stāsta Inese Galante. Māksliniece vēl pat pārjautājusi, kāds Valērijs, jo nespēja noticēt, ka Maligins.
Inese Galante atklāj, ka Maligins visu savu dzīvi bija atvērts jaunajam un ļoti mīlēja savu ģimeni. Tāpat "Olainfarm" līdzīpašnieks savu dzīvi dzīvoja uz 150%, īpaši pēdējos gadus. Māksliniece atzīstas, ka pats Maligins teicis, ka dzīve ar Elīnu nav bijusi viegla un attiecības paņēma daudz spēka."Un Elīna... Šī sieviete Valērijam nebija tāda kā viena no simts. Viņas mākslas izpausmes vien jau runā pašas par sevi. Tās bieži bija intensīvas, agresīvas, provokatīvas. Tas viss bija uz naža asmens... Ir attiecības, kas cilvēku paceļ un ir tādas, kas velk uz leju," izdevumam bilst Galante.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Līga 21.12.2017 23:07
Latviešiem visgardāk knābāt otru....
un SKAUST......
Dažreiz viss nāk atpakaļ!!!!!!
! 21.12.2017 16:48
Elīna varēja ālēties, kamēr aiz muguras bija Valērijs. Viena neaudzināta, prasta sieviete/ ja tā var saukt./
tusnis 21.12.2017 10:30
māāāxliniece....izbāzt mēli un rādīt vidējos pirxtus tagad skaitās māāāxla.
Dakterīte 21.12.2017 04:23
Nu kaut kas nav te tīrs. Meitene tika zibenīgi atbrīvota no visiem amatiem Olainfarmā, Vaļeras meitas izsviedušas Elīnas mantas no Maliginu mājas... pieprasījušas veikt toksikoloģiju...
Nezinu vai tā patiesība, bet Elīna un Vaļera tai vakarā dzēruši un šnaukuši pulverīšus... Kad Vaļeram palicis slikti, Elīna baidījusies saukt ātros, lai neatklātu ka šie lietojuši nelegālas narkotikas... Esot izsaukusi ātros tikai tad, kad jau bijis par vēlu....
metadons >> Dakterīte 21.12.2017 19:27
un ātri atklājās ražotnes-norakstīs uz maliginu! līdzjūtība lietotājiem!
Arnis Kačiks 21.12.2017 00:03
Ha! Viss ir vienkāršāks par vienkāršu!
Elīnas izturēšanās un vizuālais veidols liek domāt,ka viņa nav sieviete (hmmm) ,kurai sievišķība,pavarda uzturēšana un ģimeniskais saimnieciskums ir ģimeniskās laimes pamats.Šeit es nevēlos Elīnu apvainot sava vīra nāvē,bet viņas "velnišķā būtība to noteikti nestiprināja.
Kāds to izmantoja,lai viņas vīru novāktu,it kā ar Elīnas "rokām".Ne velti "nogaidīja" Elīnas atgriešanos Latvijā.
Elīna nekad nebūtu tik dumja,lai tik prasti atbrīvotos no sava vīra,lai arī kā vēlētos lielu naudu.Viņai tāpat tā netrūka...
Krimināleksperti,ja nav bailes,tad rociet daudz dziļāk! Un virziens ir pavisam skaidrs: Olainfarm investori,vai akcionāri. Vai pat vēl "lielāka zivs"(!)
Jans 21.12.2017 00:02
interesanti, kad beidzot būs sekcijas rezultāti par nāves cēloni un vai visiem zināmā kundzīte tur nav pielikusi pirkstu?
galvenajā 20.12.2017 23:46
Eleganta bilde raksta tēmai:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: