Lai neiestātos paralīze, aicinām ziedot nelaimē nonākušajam OPUS PRO mūziķim

Lai neiestātos paralīze, aicinām ziedot nelaimē nonākušajam OPUS PRO mūziķim
Komentāri[6] Bilžu galerija[9] 20.12.2017 14:18

Basģitāristam un vokālistam Uldim Krūmiņam, kas zināms kā ilglaicīgs rokgrupu «Opus pro» un «Bastards» basģitārists, nepieciešams cilvēku atbalsts mugurkaula operācijas veikšanai. Bez operācijas mūziķim var iestāties paralīze. Fonds «Līdzskaņa» aicina iesaistīties un palīdzēt, lai Uldis var turpināt aktīvas muzikālas gaitas, priecējot klausītājus.

Oktobrī Uldim diagnosticēta nopietna mugurkaula starpskriemeļu diska protrūzija. Uldis nevar ne iztaisnot muguru, ne pārvietoties bez lielām sāpēm. Diemžēl līdz šim nav palīdzējis ne fizioterapijas un fizikālās terapijas kurss, ne konservatīvās ārstēšanas metodes un citi līdzekļi, ko izmantojuši ārsti. Šobrīd vienīgā iespēja ir steidzama mugurkaula operācija.

Operācijas izmaksas ir 1700 eiro.

Mūziķim var palīdzēt, ziedojot portālā Ziedot.lv, veicot mērķmaksājumu ar norādi «Ziedojums Uldim Krūmiņam» vai arī iegādājoties kādu no mūziķu un Latvijas radošo personību veidotajiem oriģināldarbiem, apsveikumu kartītēm, unikālām krūzītēm un mūzikas ierakstiem fonda «Līdzskaņa» internetveikalā.

Visi ienākumi tiks veltīti Ulda Krūmiņa atlabšanai.

www.lidzskana.lv

Foto no Tvnet.lv un interneta

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Pilsonis Andris 21.12.2017 00:07
Noziedoju. Cerams, kādreiz, kad man kritiski vajadzēs, tad Opus Pro man arī noziedos caur Vipi.lv.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss