Valdis Liepiņš dzīvi beidzis pašnāvībā

Valdis Liepiņš dzīvi beidzis pašnāvībā
Komentāri[8] Bilžu galerija[8] 12.12.2017 14:14
2017.gada 12.decembrī žurnāls Kas Jauns vēsta, ka 51 gada vecumā pēkšņi mirušais aktieris un režisors Valdis Liepiņš no dzīves šķīries pēc paša gribas. Vairākus gadus talantīgo skatuves mākslinieku mocīja dažādas veselības problēmas. Viņam bija smaga depresija un panikas lēkmes. Esot bijis smagi uzturēties cilvēkos. Šogad sākumā Liepiņš uzsācis kopdzīvi dzīvoklī dzimtajā Siguldā kopā ar kādreizējo mīlestību Eviju. Jaunības dienu draudzeni viņš uzmeklējis sociālajos tīklos.

Mēģinājums atgriezties pilnvērtīgā dzīvē izdevās, pieņemot piedāvājumu spēlēt atjaunotajā izrādē Tobāgo!. Tur viņam izdevās darbu paveikt teicami. Augustā viņš kā režisors veiksmīgi uzveda Latvijas dziedošo aktieru salidojumu Ikšķilē. Taču kopumā aktieri ļoti nomācis finansiālais stāvoklis, kura dēļ viņš nespēja pilnvērtīgi ārstēt depresiju. Ar nopelnītajiem ienākumiem pieticis vien iztikšanai un zālēm. Pirms izrādēm aktieris sēdējis sagumis, smēķējis cigareti pēc cigaretes. Dzīve Valdim bijusi jau par neizturamu nastu.Pērnās pirmdienas rītā draudzene devusies uz darbu. Pēcpusdienā atgriežoties, viņa atradusi saļimušo dzīvesdraugu. Izsauktie mediķi vairs neko nespēja glābt. Evija Valda nāves dienā kolēģiem pavēstījusi, ka viņš apzināti izdzēris visas savas zāles, pēc paša gribas šķiroties no dzīves. Evija visiem spēkiem centās Valdi noturēt dzīvē, vadāja uz izrādēm, rūpējās un sargāja viņu ikdienā, kas ilgāku laiku viņai arī izdevies.

Uzziņai:


2017.gada 4. decembra pēcpusdienā pēkšņi miris aktieris un režisors Valdis Liepiņš, ziņo dziesmuspēles “Tobāgo!” producenti.

Valdis Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā, mācījies Siguldas 1.vidusskolā un Siguldas bērnu mūzikas skolā vijoles klasē. 1984. gadā iestājies Jāzepa Vītola Latvijas valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļā, drīz pēc tam iesaukts obligātajā karadienestā. Līdz 1986. gadam dienējis Baltijas kara apgabala karavīru ansamblī “Zvaigznīte”, tad turpinājis mācības Konservatorijā, kuru beidzis 1990. gadā.

Strādāja Dailes teātrī no 1990./91. līdz 2014. gadam, režisējis tādus uzvedumus kā Raimonda Paula un Māras Zālītes muzikāļo izrādi “Meža gulbji”, Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmuspēli “Tobāgo!”, Raimonda Paula un Guntara Rača muzikālo izrādi “Leģenda par zaļo jumpravu”, kā arī pazīstamu personību jubilejas sarīkojumus, Teātra dienas koncertus, vairākas Spēlmaņu nakts balvas pasniegšanas ceremonijas, Raimonda Paula dziedāšanas svētkus arēnā “Rīga” (2006), Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas, koncertus Dziesmu un deju svētku ietvaros, kā arī citus sarīkojumus.

Valdis Liepiņš bija precējies ar aktrisi Rēziju Kalniņu. Pēc aiziešanas no Dailes teātra vairākus gadus bija aizgājis no sabiedrības, cieta no depresijas, bet šovasar atgriezās teātru dzīvē ar atjaunotu dziesmuspēles “Tobāgo!” iestudējumu, kas guva skatītāju atsaucību visā Latvijā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valda Liepiņa tuviniekiem, talanta cienītājiem un visai latvju teātru saimei.

LASIET ARĪ:

No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Mike 22.12.2017 08:06
rest in peace dear friend!
Ilga Krafte 13.12.2017 18:26
13 12 Var cilvēks salūzt ,var jēgu dzīvei vairs neredzēt... tad dara tādas lietas ,,,es saprotu ,bet žēl (dunno)
Anete 13.12.2017 12:39
Kapec vajag tik stulbi melot. Ne jau šī sieviete Evija vinu izcēla!!! Cits cilvēks ticēja un atbalstīja aktieri jaunajam darbam un tam ka visu viņš varēs un paveiks. Vinam bija pilnigi cita ,kura klusu,nevienam nezinot palidzeja gan ar naudu,gan padomu,gan atbalstu.
Evija bija viņa pielūdzēja un izmantoja iespēju cik bezpalīdzīgs bij kļuvis mākslinieks,liekas vinai vajadzēja ariskibu.Bet nevienam nezinot vina sirds un domas bija citur ,kur ari viņš smēlās spēku un ticību.
Valts >> Anete 13.12.2017 18:25
Nu tad jau precizējiet sīkāk!
Anete >> Valts 13.12.2017 21:23
Es pazīstu šo sievieti un viņa nevēlas kā Evija tapt ,kļūt par neta zvaigzni. Vina savu darbu izdarīja klusi,nemanāmi un patiesi mīlot. Un tas lai paliek. Evija es domāju zināja kur mākslinieks smēlās nereti ticību un spēku celties,un kapēc notika šie brīnumi,kad nedziedināmi slims itkā ,kļūst tik vesels no malas raugoties.
Nē,vinas vardu es gan nepublicēšu. Tā būtu viņu abu attiecību ,jūtu zaimošana.
Redaktors >> Anete 22.12.2017 08:08
Paldies par Jūsu atklāsmēm.
Dailes skatītāja Alda 12.12.2017 15:14
Ak, Dievs, ak Kungs, cik tas ir šausmīgi....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Sveiki, Jūs jau kādu laiku te uzturaties. Atbalstiet mūs facebook! Nospiediet PATĪK
Katrs Sekotājs mums ir svarīgs!