Šova X Faktors jautrā ballīte. FOTO

Afterparty fotogalerija.

Šova X Faktors jautrā ballīte. FOTO
Komentāri[1] Bilžu galerija[77] 04.12.2017 19:58

Svētdien, 2017.gada 3. decembrī, noslēdzās vērienīgā muzikālā šova "X Faktors" pirmā sezona, kurā skatītāju simpātijas un ekskluzīvu sadarbību ar ierakstu kompāniju «Sony Music» izcīnīja Arturs Gruzdiņš. Pēc grandiozā koncerta Rīgas Kinostudijā šova dalībnieki un veidotāji "X Faktors" noslēgumu atzīmēja klubā "Just".

Šova pirmās sezonas noslēguma ballītē pateicības vārdus par aizvadīto sezonu teica šova producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, "X Faktors" vadītājs Markus Riva, kā arī pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš.

Muzikālā realitātes šova pirmā sezona ir noslēgusies un uzvarētājs ir noskaidrots, tāpēc laiks gatavoties “X Faktors” jaunajai sezonai! Spēcīgā vokāla īpašnieki, kuri kvēlākais sapnis ir uzstāties lielas auditorijas priekšā, jau tagad tiek aicināti pieteikties pasaulē skatītākajam realitātes šovam “X Faktors”. Pieteikuma anketa atrodama xfaktors.lv.

Bildes no afterparty.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Valda Akulova 07.12.2017 09:09
Lloti netaisniigs bij veerteejums,Liiga bij jaaveertee kaa uzvareetaaja,ja veertee peec dziesmu izpildiijuma,ja veertee kuram vairaak draugu,balsotaaju,tad nu taa!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss