Kādas grupas menedžerim pieteikties par mentoru ir 'noziedzīgi'

X Faktora kaislības pieņemas spēkā.

Kādas grupas menedžerim pieteikties par mentoru ir 'noziedzīgi'
Komentāri[5] 04.12.2017 17:33
Vienmēr dzelžaini skarbais vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, kurš savulaik apmācīja arī šova «Jaunā talantu fabrika» dalībniekus, sarunā ar portālu TVNET smagi izkritizējis šovu «X Faktors». Viņš gan to paskatījies īsu brīdi un ātri vien nolēmis slēgt ārā.

«Esmu informēts, ka tāds ir noticis, un par to, ka kāds man ir prasījis, lai es ieslēdzu un paskatos. Esmu pašā sākumā kaut kad ieslēdzis un paskatījies, un izslēdzis pēc pusstundas ārā to visu. Jo tas, ko es redzēju, nebija baudāmi. Līdz ar to nesekoju pēc tam vairs līdzi. [..] Cik es esmu runājis ar cilvēkiem, arī neviens īpašā sajūsmā nav bijis,» atklāja mūzikas eksperts.
Kramiņš atzīst, ka mentoru komanda, viņaprāt, ir bijusi nevienlīdzīga, un kādas grupas menedžerim kļūt par mentoru ir «noziedzīgi»: «Tas ir tā, ka es pieteiktos apmācīt jaunos traktoristus. Būtu sacensība – kurš vairāk un labāk iesēj ražu. Es esmu pazīstama persona Latvijā, vokālais pedagogs, kuram ir lauku īpašums. Es arī varētu pieteikties «mentorizēt», kā viņiem jāsēj labība.»Kramiņš pauda viedokli, ka mums jāaug ar savu kultūru un uzvedību: «Jo arī šovu var uztaisīt ļoti labā kultūras līmenī. [..] Bet nu jāaug. Lai veicas otrajai sezonai. Tas nozīmē, ka cilvēki skatās, tas nozīmē, ka vajag tautai šajā drūmajā dzīves periodā kaut ko tādu. Katrs mēs kaut ko tur atrodam. Es vispār brīnos, ka kāds televizoru vēl skatās.»

Viņaprāt, slavenībām, kuras tiek «uztaisītas» šovos, ir maza kapacitāte, un viņi «apstājas», jo pagātnē, iespējams, nav ieguvuši izglītības bāzi, uz kuras attīstīties.

Avots: TVNET.lv

LASIET ARĪ: Meiteņu asarām līstot, šovā X Faktors uzvar bārdainais publikas mīlulis Arturs Gruzdiņš

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Fils 14.12.2017 12:29
arīi nesaproti, ko tā Auškāpa tur darīja

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss