Vai cik 'skaisti'! Par nodokļu maksātāju naudu Rīgas Satiksme iegādājusies trīs izcili dārgus Mercedes busiņus

Vairāk kā 200 000 eiro par ekskluzīvajiem auto, kuros, šķiet, neviens "mirstīgais" Latvijas iedzīvotājs nav pat bijis uzaicināts iekāpt...

Vai cik 'skaisti'! Par nodokļu maksātāju naudu Rīgas Satiksme iegādājusies trīs izcili dārgus Mercedes busiņus
Komentāri[19] Bilžu galerija[10] 30.11.2017 22:16
Pašvaldības uzņēmums Rīgas Satiksme 2017.gada 28.novembrī ir iegādājies trīs izcili dārgus Mercedes Benz V mikroautobusus, kuru kopējā cena pagaidām netiek atklāta, taču, pēc žurnālistu rīcībā esošajām neoficiālajām ziņām, ir aptuveni 200 tūkstoši eiro. Savukārt dienu vēlāk iegādāts arī Mercedes Benz Vito Tourer busiņš. Minēto informāciju sniedz portāls Pietiek.com .

„Rīgas satiksme nodrošina auto transportu Rīgas domes vajadzībām. Mums visu laiku ir trīs mikroautobusi, ko izmanto Rīgas domes struktūrvienības, arī ārvalstu viesu un citu delegāciju vadāšanai. Iepriekšējiem mikroautobusiem beidzās operatīvā līzinga termiņš, tie tika atdoti atpakaļ. Un operatīvajā līzingā iegādāti jauni, kuru izmaksas nav lielākas kā līdz šim,” – tāds ir pašreizējais uzņēmuma skaidrojums, gan neminot konkrētās iegādāto automašīnu cenas.Tikmēr sociālajā tīklā Facebook dārgo pirkumu fiksējušais Konstantīns Zorins to raksturojis šādi: „Izskatās, ka uz maksātnespējas sliekšņa esošā SIA Rīgas satiksme, kura tiek dotēta no visu rīdzinieku naudiņas, šodien, 29.11.2017, iegādājās veselus 3 (trīs) jaunus Mercedes Benz luksus V-klases busiņus. Laikam tam prasīja papildu finansējumu no RD.

Cena šiem spēkratiem ir no 80'000€, bet lētākās komplektācijas RS iegādātie nav. Tātad rupji saņemam 300 000€ izniekošanu, pieļauju, vadības vadāšanai un -500 000€, kas bija paredzēti invalīdiem! Pilsētā viss ir kārtībā!”

Kā rāda Mercedes Benz oficiālā cenu lapa, visneaprīkotākos šīs klases busiņus iespējams iegādāties arī par 40 tūkstošiem eiro, taču Exclusive cenu kategorijā busiņi maksā jau virs 70 tūkstošiem eiro, un ar papildaprīkojumu to cena var sasniegt arī 100 tūkstošus eiro.

Turpinājums sekos.

Šo VIP modeļa mikroautobusu foto no pasaules tīmekļa.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
Klāvs Kreicbergs 24.12.2017 20:50
Kauns vispar nau butu labak laba zina izmantojusi so naudu piemeram cela remontiem latvija celi galigi dirsa. Vainu algam pielikt klat .tas butu labs solis no deputatu puses.tad deputatus tauta mazak noliktu.deputati var atlauties visu koriget zakt vini mak

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss