Nu vai nav murgs? Nils Ušakovs mēģinājis krāpties. Tiek gatavota prasība tiesā

Nu vai nav murgs? Nils Ušakovs mēģinājis krāpties. Tiek gatavota prasība tiesā
Komentāri[7] Bilžu galerija[14] 28.11.2017 06:37

Pilns pārskats: kādām biedrībām un nodibinājumiem pērn un šogad tikusi Rīgas domes (bet ne pašvaldības uzņēmumu) nauda:

Atklātībā nākot faktiem, kas liecina par dīvainu Rīgas domes finansējuma izlietojumu vismaz atsevišķām biedrībām un nodibinājumiem, portāls Pietiek publicējis īpašu ekskluzīvu kontentu – 66 lappuses garu pārskatu, ko Rīgas pašvaldība sagatavojusi, saņemot oficiālu informācijas pieprasījumu par visu finansējumu, ko 2016. gadā un 2017. gada pirmajos deviņos mēnešos no Rīgas pašvaldības, tās struktūrām un pašvaldības kapitālsabiedrībām saņēmušas biedrības un nodibinājumi. Tiesa, jau tagad redzams, ka Nila Ušakova vadītā pašvaldība ir mēģinājusi krāpties, sniedzot ziņas tikai par pašvaldības struktūru sniegto finansējumu un „piemirstot” to, ka šāda informācija ir pieprasīta arī par pašvaldības kapitālsabiedrību sniegto finansējumu. Saistībā ar šo domes „aizmāršību” jau tiek gatavots pieteikums administratīvajai tiesai.

Sakarā ar dokumenta iespaidīgo apjomu tas ikvienam interesentam Word failā ir lejupielādējams ŠEIT.

Savukārt tas pats dokuments, tikai 66 JPEG attēlos ir lejupielādējams ŠEIT.

Redakcijas piebilde: ņemot vērā iespaidīgo datu apjomu, aicinām visus lasītājus: ja pamanāt kaut ko, Jūsuprāt, interesantu vai, vēl labāk, aizdomīgu, lūdzu, norādiet uz to komentāros, - iespēju robežās informāciju pārbaudīsim un analizēsim. Tāpat, lūdzu, dariet zināmu, ja Jums kļūst skaidrs, ka pašvaldība ir "aizmirsusi" vēl kādu daļu no oficiāli pieprasītās informācijas.

Raksts pirmoreiz publicēts Pietiek.com .

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Ivars 30.11.2017 01:16
Kuru tas interesē, mani nē.
Latviešu partijas kopš 1993. gada ir izshēmojušas 3x Latvijas pensionāru iekrājumus iznīcinot sociālo budžetu neatgriezeniski un turpina to darīt, ne maz ne daudz turpat 7. miljardi Latu pajomā.
Latviešu partijas ir iznīcinājušas Latvijas tautsaimniecību turpat 100 miljardu Latu apjomā, un turpina to darīt.
Latviešu partijas caur shēmojumiem ir izzagušas ES fondu naudas un valsts budžetu caur nelietderīgiem projektiem 24 miljardi Latu apjomā.
UN !!!!!!!!!!!!!
Un neviens nav sodīts !!!
Rubiku kā mocekli solinčoja uz cietumu uz 8. gadi, pēc tam iesēdināja Briselē par labu algu, lai klusētu.
Nošāva Grūtupu lai tas klusētu mūžīgi mūžos.
Visbedzot, Lembergu kā rituāla kaujamlopiņu nolikuši uz kluča un moca, un moca, un moca...... itkā viņš būtu nozadzis tos 130 miljardus Latu !!!!!!
Protams visi visu redz, bet nevienam nav pierādījumu, tam kuram parādās pierādījumi, tas tā interesanti mirst, bitītes iekož, pārkrīt pār balkonu no stāva kurā nekad nav dzīvojis..........

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss