Ārkārtas gadījums. Piedzēries skolēns Rīgas skolā piekauj policistu. VIDEO

Ints Ķuzis: gadījums, kad skolēns piekauj policistu, ir ārkārtējs.

Ārkārtas gadījums. Piedzēries skolēns Rīgas skolā piekauj policistu. VIDEO
Komentāri[10] 24.11.2017 16:22
"Gadījums, kad 15 gadus vecs skolēns Rīgas sanatorijas internātpamatskolā piekāva Rīgas pašvaldības policistu, ir ārkārtējs.   Šis gadījums pēc būtības sasaucas ar to, ko es kā Valsts policijas priekšnieks izvirzīju kā prioritāti – tā ir sabiedriskā vardarbība. Šis ir ārkārtējs gadījums, kurš arī parāda šo augsto sabiedriskās vardarbības līmeni." Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis neatceras, kad kas tāds būtu noticis iepriekš. "Jaunieši, kuri šai incidentā iesaistīti, policijas redzeslokā nav nonākuši pirmo reizi." portālam TVNET skaidrojis Ints Ķuzis. Viņš akcentēja, ka neatceras, kad būtu noticis kas līdzīgs. Pie tam, tas ir noticis skolā, kur ir norīkots policists, lai nodrošinātu kārtību un drošību, un slēgtā teritorijā viņam uzbrūk.

"Cik man šobrīd ir zināms, šis jaunietis ir bijis alkohola reibumā. Tāpēc jātiek arī skaidrībā, kur viņi skolā ņēma alkoholu, vai viņi alkoholu ir lietojuši skolā. Tur ir virkne jautājumu, uz kuriem nepieciešamas atbildes. Policistiem, kuri tiek norīkoti skolās, viens no uzdevumiem ir rūpēties par drošību. Šeit nav pieļaujams, ka policists agresīvi uzvedīsies. Viņam jānodrošina skolēnu drošība un policijas klātbūtne," saka Ķuzis.Policija mazajam varmākam kā drošības līdzekli pieprasījusi piemērot apcietinājumu.

Jau ziņots, ka 2017.gada 23.oktobrī 12.00 Rīgā, vienā no skolām Brīvības gatvē īsi pirms starpbrīža beigām skolas dežurante vērsās pie Rīgas pašvaldības policijas darbinieka, kurš uzraudzīja kārtību skolas apkaimē, lai viņš aizslēdz skolas durvis.

Brīdī, kad cienījamā vecuma policists devās pie durvīm, viens no skolēniem nostājās tām priekšā un sāka konfliktu.

Policists skolnieku mēģināja pastumt malā, taču agresīvi noskaņotais puisis iesita kārtības sargam pa galvu, informē RPP. Nevēloties lietot fizisku spēku pret nepilngadīgo, policists mēģināja jaunieti noturēt tā, lai viņš ieturētu distanci no policista, taču tas skolēnu saniknoja vēl vairāk, un viņš atkārtoti uzbruka policistam.

Pēc vairākiem sitieniem pa galvu skolēnam izdevās kārtības sargu nogāzt zemē. Pēc tam pusaudzis vēl iespēra nu jau guļošajam policistam. Tikmēr uz notiekošo noskatījās citi audzēkņi, kuri gavilēja un filmēja noziedzīgās darbības.

Tika izsaukti mediķi un Valsts policijas darbinieki.

Cietušais kārtības sargs hospitalizēts, savukārt aizdomās par uzbrukumu varas pārstāvim aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis, kurš aizturēšanas brīdī bija vairāk nekā vienas promiles alkohola reibumā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods.

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
papa 30.11.2017 20:23
policists izskatās "mēreni skaidrā" ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss