Artuss Kaimiņš: Lembergs ir lielākā Latvijas nelaime! Lūdzu apcietiniet to cilvēku

Artuss Kaimiņš: Lembergs ir lielākā Latvijas nelaime! Lūdzu apcietiniet to cilvēku
Komentāri[6] Bilžu galerija[4] 23.11.2017 19:11
Debatējot par priekšlikumiem nākamā gada budžetam, deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) 2017.gada 23.novembrī mudināja apcietināt smago noziegumos apsūdzēto Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"). Šādu aicinājumu Kaimiņš pauda debatēs par ierosinājumu pārdalīt līdzekļus, lai netiktu samazināts plānotais valsts atbalsts Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles būvniecības projektam, kā arī Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcijas un vieglatlētikas manēžas celtniecības projekta īstenošanai.

Parlamentārietis Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK) skaidroja, ka šie līdzekļi bija ieplānoti 2017.gadā, tomēr dažādu "objektīvu apstākļu dēļ" šos darbus nevarēja veikt, tātad nauda faktiski tiekot pārcelta uz nākamo gadu. Kaimiņš debatēs par šo ierosinājumu pauda, ka "8.novembrī Ventspils domē smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs sēdēja ar Latvijas Olimpiskās komitejas vadītāju Vrubļevski un shēmoja, kādā veidā nemaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli". Lai nemaksātu uzņēmuma ienākuma nodoklis (UIN), plānots izmantot biedrību, apgalvo Kaimiņš.Vēršoties pie finanšu ministres Danas Raiznieces-Ozolas (ZZS) Kaimiņš pauda, ka partijas "Latvijai un Ventspilij" priekšsēdētājs ministres "acu priekšā legāli shēmo, kā nemaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli, dibinot jau ceturto biedrību".

Uzrunājot Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS), Kaimiņš sacīja: "Lūdzu, apcietiniet to cilvēku beidzot! [...] Manuprāt, šis cilvēks ir lielākā Latvijas nelaime!".

Kaimiņš jau iepriekš ir lūdzis tiesībsargājošās iestādes pārbaudīt Lemberga darbību biedrībā "Biznesa attīstības asociācija". Šodien debatēs viņš pieminēja arī šo biedrību. Deputāts apgalvoja, ka šajā biedrībā Lembergs algā 2016.gadā ir saņēmis 187 819 eiro.

Avots: LETA

LASIET VĒL: Video, kas iekļūs Latvijas vēsturē! Domburs 'sašķaida' Lemberga pašapmierinātību un mugurkaulu

Artuss Kaimiņš vēsta par Lemberga šiko atpūtu Dubaijā ar dāmām

Artuss Kaimiņš no putna lidojuma izrāda Lemberga pili Puzē

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Valda Ozoliņa 26.11.2017 17:50
Taapeec, ka netika par Ventspils meeru!!! Un nekad netiks!!! Pat tuvumaa Ventspils domei nee!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss