30 gadu vecumā Valteram vēzis. Lūdzam ziedot, cik katram iespējams

30 gadu vecumā Valteram vēzis. Lūdzam ziedot, cik katram iespējams
Komentāri[3] Bilžu galerija[11] 21.11.2017 15:10
Pazīstamais dziedātājs, grupu Putnu balle un Tumsa solists, TV zvaigzne Valters Frīdenbergs jau vairākus mēnešus manīts neveselīgā izskatā un bažas par viņa veselības stāvokli apstiprinājušās - viņam konstatēts vēzis. Ziedot.lv šodien, 2017.gada 21.oktobrī, publiskots ieraksts, kurā aicina iedzīvotājus ziedot līdzekļus Valtera atlabšanai.

Pirms gada veicot veselības pārbaudes, Valters saņēma ziņu, kas stindzina ikvienu - vēzis. Dzīve sagriezās kājām gaisā, bet Valters nepadevās. Tika veikta operācija un trīs ķīmijterapijas kursi. Rezultāti bija labi un bija cerība, ka slimību izdosies uzveikt. Tomēr šovasar slimība atgriezās, tika atklātas metastāzes limfvados un saslimšana strauji progresēja, kas ārstiem atkal lika pieņemt lēmumu uzsākt ķīmijterapiju. Kopš tā laika ir izieti vēl pieci ķīmijterapijas kursi, kas kopā gada laikā sastāda jau astoņus ķīmijterapijas kursus un operāciju. Ar Latvijā pieejamajām ārstēšanas metodēm un medikamentiem izdodas tikai stabilizēt esošo situāciju, bet vēža šūnas ārstēšanai nepadodas,vēstīts Ziedot.lv mājaslapā.Turpināt cīņu par Valtera dzīvību ir uzņēmusies Charité klīnika Vācijā. Pirmajam posmam, kas ietver specifisku diagnostiku un sākotnējo terapiju, nepieciešami 17 500 eiro. Pēc šī kursa klīnika sastādīs konkrētu ārstniecības plānu un kopējās terapijas izmaksas.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067003 - vai Ziedot.lv mājaslapā spiežot šeit

Valteram oktobra beigās palika 30 gadi. Novēlam māksliniekam visdrīzāko izveseļošanos!

Lasiet arī: Uzblīdis un nervozi atturīgs pret medijiem. Nopietnas bažas par Valtera Frīdenberga veselību

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Lilija 21.11.2017 19:42
Es arī noziedoju, bet jautàjums pacełas citàdàks- kad bienkàršie łaudis saslimst un jàglàbj jauni stràdàtspèjīgi latvieši, tad šàdas atdeves nav....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss