Dzīvoklī atrod mazu meiteni kopā ar puspliku tēvu un vairākiem vīriešiem

9 gadus veca meitene ar nama pārvaldnieces palīdzību ziņo policijai par apstākļiem ģimenē.

Dzīvoklī atrod mazu meiteni kopā ar puspliku tēvu un vairākiem vīriešiem
Komentāri[7] 14.11.2017 22:41
Svētdien, 12. novembrī, neilgi pirms pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākiem pieaugušajiem alkohola reibumā kopā ar mazu bērnu. Ierodoties notikuma vietā, policistus sagaidīja nama pārvaldniece, kura, satraucoties par bērna drošību, bija izsaukusi likumsargus. Sieviete pastāstīja, ka bērns telefoniski pēc palīdzības vērsies pie viņas. Pēc ziņu saņemšanas nama pārvaldniece devusies uz izīrēto dzīvokli, kur ieraudzījusi puspliku tēvu ar vairākiem vīriešiem. Visi bija pamatīgā reibumā. Līdzās pieaugušajiem sēdēja arī 9 gadus vecā meitene.

Izsaucēja pastāstīja, ka dienu iepriekš tēvs, būdams pamatīgā alkohola reibumā, dzīvoklī ieslēdzies un aizmidzis. Bērns nav ticis mājās un izmisīgi lūdzis kaimiņiem atvērt durvis. Meitene pārnakšņojusi pie auklītes, taču nākošajā dienā tēva uzdzīve uzņēmusi jaunus apgriezienus. Nama pārvaldniece skaidroja, auklīte bez atlīdzības bērnu ne tikai pieskata, bet arī uz skolu izvadā.Likumumsargi devās uz norādīto dzīvokli. Tā durvis bija atstātas vaļā. Policisti, ieejot mājvietā, pamanīja trīs vīriešus. Viens no viņiem ģērbies vien apakšbiksēs sēdēja uz paštaisīta galdiņa. Viņa acu skatiens apātiski slīdēja apkārt telpai. Otrs tupēja embrija pozā uz lipīgās grīdas, trešais bija izgūlies matracī. Savukārt pie galda stūrī sēdēja aptuveni deviņus gadus veca meitene. Bērns bija nokāris galvu un rokās turēja mobilo telefonu, mēģinot ignorēt apkārt notiekošo.

Uz grīdas mētājās vairākas atvērtas alkohola pudeles, drēbes, ēdienu pārpalikumi un citas mantas. Policisti aizgāja uz virtuvi, lai pārliecinātos, vai bērnam ir ēdamais. Taču tur pamanīja vien netīru trauku kaudzes, ledusskapi likumsargi tā arī neatrada.

Sarunas laikā bērna tēvs piecēlās kājās, no viņa apakšbiksēm nokrita tur pielipusi banāna miza. 32 gadus vecais vīrietis pastāstīja, ka bērna māte nav vēlējusies dzīvot kopā ar viņu un devusies strādāt uz vienu no Eiropas Savienības valstīm. Notikuma dienā viņš uzaicinājis draugus un visi kopīgi lietojuši alkoholu. Vīrietis runāja neskaidri un knapi spēja izveidot sakarīgus teikumus. Savukārt, kad viņam bija jānosauc tālruņa numurs, viņš to nespēja atminēties. Numuru viņa vietā nosauca meita, kura zināja to no galvas. Veiktas personas datu pārbaudes. Viens pēc otra ciemiņi aicināti doties prom.

Aplūkojot meiteni, nekas neliecināja, ka bērnam būtu nepieciešama tūlītēja medicīniska palīdzība. Jautājot, ko meitene ēdusi dienas laikā, viņa atbildēja, ka rīta pusē apēdusi vienu maizīti.

Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena ekipāža, lai atved alkometru. Bērna tēvs sākotnēji atteicās veikt alkohola testu, taču pēc ilgstošām pārrunām piekrita. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,96 promiļu reibumā. Deviņus gadus vecā meitenīte šķirta no tēva un nogādāta krīzes centrā.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas, kā arī Rīgas bāriņtiesas darbiniekiem izvērtēšanai.

*Lai pasargātu meitenes identitāti, video viņas balss ir pārveidota.

Komentāri [7]

nožēlojami 15.11.2017 06:59
un mēs savus nodokļus maksājam policijai, kura audzina dzērājus...
Viedais 15.11.2017 06:58
Un ja vīrietis tiešām nav kodējs,bet vienkārši pārņēma jēgu uz pāris dienām,aiz grēkiem,ka viņa sieviete pameta,vai Jūs saprotat,kas meitenītei reāli draud? Viņu atdalīs no tēva uz mūžu,dēļ viena dzertiņa.Manu prāt tas nav normāli...
krahs 15.11.2017 06:57
Tēvs audzis "neatkarīgās" Latvijas laikā, kur bērniem ir tikai tiesības bez pienākumiem. Šādi audzināti deģenerāti, bez sirdsapziņas un pienākuma apziņas, tagad bojā dzīvi saviem bērniem. Latvijas nākotne izskatās briesmīga!
Mija 15.11.2017 06:56
visa problēma tā ka valsts vadītāji tautu noveduši līdz tik nožēlojamam stāvoklim, piemēram šonedēļ lasīju, ka nākošgad celsies komunālie tarifi un ministriem alga mēnesī tiks pacelta par 1000eur, bet tikmēr ir pensionāri kuriem pensija zem 100 eur/mēnesī. Tā ka redzat kur valsts vadītāji noveduši tautu- līdz nožēlojamai eksistencei
tētis 15.11.2017 06:56
Labi, ka policija reaģē uz šādām nenormālībām
Liene Candy Greifāne 14.11.2017 23:12
Vājprāts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Sveiki, Jūs jau kādu laiku te uzturaties. Atbalstiet mūs facebook! Nospiediet PATĪK
Katrs Sekotājs mums ir svarīgs!